gabinet psychologiczny

Marcin Mańka

Psycholog prowadzący

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze oraz roczny kurs aktorski, który był doskonałym polem badania różnych technik pracy z ciałem i emocjami, niezwykle przydatnych w pracy psychologa, coacha i trenera. Obecnie w trakcie doktoratu z psychologii.

Szkoły psychologiczne: psychologia Uniwersytet SWPS, Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA, roczna szkoła coachingu w ramach projektów unijnych zakończona międzynarodową certyfikacją ICF ważną w 80 krajach.

Ponad 120 listów referencyjnych dotyczących współpracy z małymi i średnimi firmami, a także największymi światowymi korporacjami, które potwierdzają profesjonalizm, wiedzę psychologiczną i niezwykle pozytywne nastawienie w pracy. To część biznesowa, do tego ogromna ilość klientów prywatnych zarówno w ramach konsultacji psychologicznych jak i coachingu.  

PONAD 120 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

Moje doświadczenie uzupełnia praca w mediach, która dla mnie jest bardzo bogatym źródłem wiedzy, który obecnie wykorzystuję jako psycholog, wspierając swoich klientów.

Jestem też ekspertem medialnym, komentującym tematy psychologiczne w gazetach czy programach telewizyjnych: Pytanie na Śniadanie, Polsat Cafe itp.

 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.
 • Właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Poza poradami psychologicznymi  i coachingiem prowadzę też znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

KRAJE, W KTÓRYCH MAM KLIENTÓW:

Austria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jordania, Liban, Republika Południowej Afryki, Niemcy, Czechy, Hiszpania, Syria, Tunezja, Polska, Kanada, Australia, Szwajcaria inne.
Usługi dostępne są na całym świecie dla osób posługujących się językiem polskim lub angielskim. Regularne projekty online odbywają się w większości krajów anglojęzycznych i oczywiście w Polsce.

Zapraszam do kontaktu osoby dorosłe, którym potrzebne wsparcie między innymi w zakresie tych elementów:

DEPRESJA

STRES

LĘK

SAMOOCENA

GNIEW

RELACJE

SMUTEK

I WIELE INNYCH

Jeśli więc chcesz rozwinąć jakiś obszar swojego życia, przepracować emocje, które nie dają Ci spokoju, zrozumieć i pokonać schematy, które wpływają na Twoje życie i relacje, zapraszam.

Głównym celem pracy jest dotarcie do często bardzo głęboko schowanych pod mechanizmami obronnymi, realnych przyczyn danych problemów. Wykonie takiej pracy samemu, jest niezwykle trudne, często nawet niewykonalne, potrzebna jest profesjonalna osoba z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem dzięki, której podróż do  wnętrza będzie skuteczna i bezpieczna. 

GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ SESJE

osobiste

 • Warszawa gabinet przy ulicy Kredytowej

internetowe

 • Z dowolnego miejsca na świcie za pomocą Skype.
  Poniżej przybliżony przedział godzinowy dla wybranych stref czasowych. Jednak każda sesja ustalana jest indywidulanie, więc godziny można dostosować.

  Warszawa      15:00 – 21:00
  Londyn           14:00 – 20:00
  Nowy Jork        9:00 – 15:00
  Chicago.           8:00 – 14:00
  Los Angeles     6:00 – 12:00

CENY

Sesja dla jednej osoby:

 

 • Sesja – 250 zł brutto (czas trwania 50 min)
 

* Akceptowane waluty: PLN / GBP / CAD / USD / EUR / AUD / HKD  / SGD / NZD

Sesja dla pary:

 

 • Sesja – 350 zł brutto (czas trwania 50 min)
 
* Akceptowane waluty: PLN / GBP / CAD / USD / EUR / AUD / HKD  / SGD / NZD

Potrzebna Ci porada psychologiczna? Zapraszam do kontaktu.

Ze względu na ilość pracy bardzo proszę o kontakt jeśli realnie myślą Państwo o współpracy. Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu sesji.

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Szkolenia online