Perswazja i wywieranie wpływu

Warszawa

1900 PLN netto (1 osoba)

Grupa VIP do 6 osób

Marcin Mańka

Ponad 120 referencji od firm – Realne doświadczenie medialne i sceniczne – 20 lat – 3 szkoły psychologiczne, prawo i szkoła aktorska.

ZAPYTAJ O WYCENĘ DLA TWOJEJ FIRMY LUB KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Marcin Mańka

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze. 20 lat w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, TVP Info, Polsat.

Doświadczenie biznesowe i w pracy na stanowiskach managerskich (sprzedaż, relacje). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe.

Ponad 120 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin-Mańka-2

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY WYBÓR JEŚLI SZUKASZ SZKOLENIA Z TEGO TEMATU

PONAD 120 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.
 • Właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo.

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU EVENTÓW - wybrane wydarzenia

 • „Czech and Polish Business Mixer – Karlovy Vary International Film Festival” Spotkanie premierów i biznesu. Język: angielski.
 • „Airtec Frankfurt – International Trade Fair for Aerospace Suppliers” Czołowe na świecie targi rozwiązań dla lotnictwa. „Get together evening”. Język: angielski.
 • 90 Międzynarodowy Kongres EOS Największe europejskie spotkanie ortodontów, organizowane każdego roku w innym kraju. 5 lat przygotowań, 2500 uczestników z 72 krajów. Język prowadzenia: angielski.
 • „Future Internet Week” Jedna z najważniejszych konferencji podczas prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Język: angielski.
 • Uruchomienie pierwszej sieci 5G w Polsce T-Mobile. Historyczny moment, wielu ważnych gości z Polski i ze świata. Język: angielski.
 • „Coca- Cola Leadership Conference 2017” Gigantyczna konferencja dla firmy Coca-Cola HBC. Język: angielski.
 • „Konferencje Discovery Channel” Prowadzenie spotkań z największymi gwiazdami Discovery Channel, między innymi: Bear Gryll czy, magik Dynamo. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa europejskiego Konkursu „Discover e-volunteering” Wydarzenie zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, wpisujące się w Program obchodów prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W konkursie brały udział organizacje z 19 państw UE. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa Konkursu „Dobroczyńca Roku 2011” Konkurs dla biznesowej elity naszego kraju.
 • Koncerty finałowe ogólnopolskiej akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” Edycje 2009, 2010, 2011, 2012.
 • 42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów z Deutsche Gesellschaft fur Neurochirurgie Międzynarodowy zjazd najlepszych neurochirurgów. Język: angielski.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS SZKOLENIA

Perswazja i wywieranie wpływu to terminy, które kojarzą się głównie z książkami psychologicznymi, sprzedażą czy też reklamą. Zapominamy raczej, albo też żyjemy poza świadomością tego, że tak naprawdę prawie każdego dnia, w życiu zawodowym i prywatnym, perswadujemy i wpływamy, mniej lub bardziej skutecznie. Przekonujemy szefa do własnych pomysłów, współpracowników do własnych koncepcji podczas burzy mózgów czy różnicy zdań, partnerkę lub partnera do tego, gdzie wyjechać na wakacje, na co pójść do kina, czy dzieci do tego, żeby posprzątały pokój, albo odrobiły zadanie domowe. Ze skutecznością bywa różnie, dlatego warto nauczyć się zasad wywierania wpływu na innych, by robić to bardziej świadomie.

Często perswazja mylona jest z manipulacją, techniki są podobne, jednak ta ostania zakłada negatywny skutek dla osoby, na którą się wpływa. Podczas tego szkolenia pokażemy Ci, jak w sposób etyczny, wykorzystywać wiedzę z zakresu psychologii wpływu społecznego. Zrozumiesz znaczenie wewnętrznych schematów w procesie komunikacji i przetwarzania informacji. Rozwiniesz pewność siebie, która decyduje o Twojej skuteczności. Poprawisz swoje umiejętności interpersonalne z zakresu budowania rzeczowej i precyzyjnej wypowiedzi. Poznasz siłę perswazji i argumentacji w procesie przekonywania. Nauczysz się, jak odczytywać sygnały niewerbalne, odkrywając tym samym intencje swojego rozmówcy.

Za sprawą dostępnej wiedzy psychologicznej, poznając mechanizmy rządzące ludzkim zachowaniem, będziesz w stanie o wiele szybciej i skuteczniej wywierać wpływ na innych.

Czy wiesz?

 • jak lepiej przekonywać swoich klientów i współpracowników?
 • jaka jest różnica pomiędzy perswazją a manipulacją?
 • jak w granicach moralności wywierać wpływ na ludzi?
 • jak przekonywać, by obie strony były zadowolone?
 • jak skuteczniej realizować swoje cele?
 • jak wykorzystać odkrycia psychologii kognitywnej w procesie przekonywania do własnego zdania?
 • jak wywoływać określone emocje u Twoich odbiorców?

ale również

 • jak na skuteczność perswazji wpływają Twoje przekonania?
 • jak dobrać argumenty, aby wpływać na innych?
 • jak konstruować rzeczową i przekonującą wypowiedź?
 • jak stosować język korzyści i język strat?
 • czym są metaprogramy i jak w praktyce wykorzystać wiedzę na ich temat?
 • jak wykorzystać techniki autoprezentacji, żeby zwiększyć swoją efektywność podczas wywierania wpływu na innych?
 • jak obronić się przed psychomanipulacjami?
 • jak zdemaskować kłamstwo?

DZIĘKI UDZIAŁOWI W TYM SZKOLENIU

Zaczniesz

 • wspinać się na kolejne szczeble kariery, skutecznie przekonując ludzi do siebie i swoich pomysłów,
 • mądrze i jasno dbać o siebie w relacjach, stawiając zdrowe granice,
 • budować lepsze relacje w życiu zawodowym i prywatnym, umiejętnie przekonując do własnego zdania z poszanowaniem drugiej strony.

przestaniesz

 • marnować czas na bezproduktywne spotkania,
 • tracić nerwy i zdrowie w sytuacjach, na które nie masz wpływu,
 • porzucać swoje cele i plany, ze względu na to, że nie umiesz przekonać do nich innych ludzi.

Rozwiniesz

 • kompetencje z zakresu komunikacji interpersonalnej,
 • umiejętność budowania zaufania i naturalność jako bazę do efektywnego wpływania na ludzi,
 • pewność siebie i swobodę w relacjach.

program szkolenia

 • Wpływ społeczny.
 • Pewność siebie jako baza skutecznego wpływu.
 • Automatyzmy myślenia.
 • Trzy poziomy wpływu czyli mechanizmy komunikacji interpersonalnej w oparciu o psychologię komunikacji, psycholingwistykę i socjolingwistykę.
 • Dopasowanie stylu komunikacji do typu osobowości odbiorcy – metaprogramy.
 • Retoryka – konstruowanie rzeczowej, jasnej i przekonującej wypowiedzi.
 • Techniki wpływu społecznego.
 • Techniki obrony przed manipulacją.
 • Osobisty program rozwoju w oparciu o techniki i narzędzia coachingowe.

miejsce i forma szkolenia

Formuła VIP. Bardzo mała grupa do 6 osób. Bardzo dużo praktyki. Wyjątkowe warunki i świetny catering.
Szkolenie odbywa się w naszej prywatnej sali szkoleniowej.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Szkolenia online