Referencje

DOTYCHCZAS ZAUFALI MI MIĘDZY INNYMI

PwC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PricewaterhouseCoopers

Henkel Beauty Care

Marcin dla naszego międzynarodowego zespołu trenerów (Wielka Brytania, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Jordania, Liban, Republika Południowej Afryki, Niemcy, Syria, Tunezja, Polska) przeprowadził szkolenie z zakresu wystąpień online. Zadbał o wcześniejsze poznanie grupy i uszył program na miarę oczekiwań.  Udowodnił, ze webinar może mieć ciekawą, interaktywna formę. Marcin szybko łamie bariery, a wręcz zaprzyjaźnia się z uczestnikami i stwarza komfortowa atmosferę podczas szkolenia.  Opinie uczestników były bardzo dobre, wręcz zaskakująco pozytywne! Moja ekipa została zmotywowana do działania, oraz wyzbyła się wszelkich obaw przed wystąpieniami online. Polecam!

Katarzyna Walo
Professional Partner Services Manager MEA
Henkel Beauty Care
Schwarzkopf Professional & Indola 

L'Oréal Professionnel Paris

To wielka przyjemność pracować z tak profesjonalną osobą. Marcin jest zawsze przygotowany, doskonale odnajduje się w kontekście spotkania i niezwykle szybko potrafi nawiązać kontakt z publicznością. To co doceniam najbardziej, to komfort jaki Marcin zapewnia będąc partnerem na scenie w błyskotliwych dialogach, jak również w nieoczekiwanych sytuacjach, które zawsze potrafi zmienić tak, by odbiorca był zachwycony.

Aleksandra Krukowska
Brand Business Director
L’Oréal Professionnel Paris

Polskie Radio

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Marcina Mańkę, jako godnego zaufania partnera, wszystkim firmom zainteresowanym rozwojem umiejętności swoich pracowników.

Urszula Stroińska
Kierownik Centrum Edukacji Medialnej
Centrum Edukacji Medialnej

Eventim

Marcin prowadził dla naszego zespołu szkolenie grupowe oraz sesje indywidualne. Świetnie buduje kontakt i komunikację z grupą, szkolenia są merytoryczne a jednocześnie przygotowane tak, żeby nawet trudne tematy były ciekawe. Polecamy

Joanna Comberska
Managing Director
Eventim

Prudential Financial, Inc

Wykład i sposób prowadzenia bardzo się podobał. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę współpracować.

Dariusz Modzelewski
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Pramerica Życie TUiR SA
Prudential Financial, Inc.

Mattel-brand-e1495131763780

Insoft Sp. z o.o.

Dziękujemy Panu Marcinowi Mańce za świetne przeprowadzenie Konferencji z okazji 25 lecia Insoft. Zdecydowanie możemy polecić Pana Marcina jako Konferansjera prowadzącego imprezy konferencyjne.

Jacek Dutka
Prezes Zarządu
Insoft Sp. z o.o.

provident_colour_logo_rgb-e1495132017393

Caritas Polska

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Panem Marcinem Mańką.

Marcin Brzeziński
Zastępca Dyrektora
Caritas Polska

CLARENA

Profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru. Polecam!

Aleksandra Wysocka
Kierownik Działu Wdrożeń
CLARENA

Horton International

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie przeprowadzone przez Marcina Mańkę. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Wiedza była przekazywana na konkretnych przykładach. Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą, dobra organizacja oraz obszerne materiały szkoleniowe. Marcin daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.

Paulina Baranowska
Managing Partner
Horton International Poland

Siemens-logo-e1495132076809

Avenir Medical

W imieniu zarządu Avenir Medical, właściciela marki Twoje Soczewki, pragnę podziękować Marcinowi Mańce za przeprowadzone szkolenie z zakresu Komunikacji Autoprezentacji. Szkolenie przebiegło w przyjaznej atmosferze, co pozwoliło jego uczestnikom w pełni przyswoić przekazane informacje.

Dyrekcja
Avenir Medical

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Usługa szkoleniowa wykonana była w sposób należyty i z zaangażowaniem.

Aleksandra Piszczorowicz
Dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi

Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

STRABAG

Doceniamy profesjonalizm, formę i jakość szkoleń prowadzonych przez Akademię Komunikacji i Wizerunku. Zostały one przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, co pozwoliło na wzbogacenie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji uczestników. Bazując na naszych doświadczeniach polecamy firmę jako solidnego partnera biznesowego.

Adrianna Hapanowicz
Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
HR BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Profi Biznes Group

Pana Marcina cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność, co daje gwarancję rzetelnie wykonanej pracy, wykładów. Jest trenerem wysoko cenionym przez odbiorców szkoleń. Szybko i efektywnie buduje pozytywne relacje ze słuchaczami jak i osobami współpracującymi.

Sylwia Majewska
Prezes
Profi Biznes Group

Event Camp

Podczas wydarzenia Marcin Mańka wystąpił z prelekcją na temat autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz ich znaczeniu podczas odbywania rozmów kwalifikacyjnych. Już podczas przygotowań do konferencji Pan Marcin wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza komunikacja przebiegała bez zarzutu. Wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i uzyskał najwyższe oceny w ankietach przeprowadzonych po wydarzeniu.

Dorota Rogozińska
Koordynator Projektu
Event Camp

Bespoke

Akademia zorganizowała dla naszego klienta wykład z zakresu promocji firmy w mediach społecznościach, jesteśmy zadowoleni. Polecamy.

Łukasz Klimczak
Członek Zarządu
Bespoke 

GEODIS Polska Sp. z o.o.

Miła atmosfera, pozytywny prowadzący, który posiada bardzo dużą wiedzę w temacie. Szkolenie podparte różnymi barwnymi i rzeczowymi przykładami, filmami. Rekomenduję!

Izabela Michałowska-Wyborska
HR Manager
GEODIS Polska Sp. z o.o.

Coca-Cola HBC Polska

Marcin prowadził dla nas dwa międzynarodowe eventy w języku angielskim, w tym bardzo dużą konferencję. Punktualny, przygotowany, niezawodny a do tego bardzo miły. Polecamy.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

British Automotive Centrum

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem podczas ekskluzywnego spotkania dla naszych klientów (…).
(…) całość poprowadził tak, że Panie znakomicie się bawiły i odnalazły mentora podczas tego wydarzenia.

Anna Kwaśnik
Marketing Manager
British Automotive Centrum

Orchidea Group

Entuzjazm, profesjonalizm, uśmiech i zapał do pracy to cechy Marcina. Co najważniejsze, Marcin Mańka to bardzo sympatyczny człowiek, więc praca z nim jest przyjemna.

Sebastian Wasiński
Członek Zarządu
Orchidea Group

WebTalk

Marcin bardzo dobrze wpasował się w klimat kluczowego dla nas wydarzenia. Prelegenci byli bardzo zadowoleni, jego charakter nadał lekkości przedsięwzięciu.

Michał Dunin
Managing Director at WebTalk
Creator of Chopin and Błonie watch brands

IDEA PP

Profesjonalizm, elastyczność, zaangażowanie. Marcin to prawdziwy zawodowiec, którego z czystym sumieniem można polecić jako osobę godną zaufania, która z pewnością dołoży swoją cegiełkę do sukcesu wydarzenia.

Aneta Radzimirska
Managing Director
IDEA PP

Alior Bank

Fajny, błyskotliwy i zabawny, doskonale buduje relacje.

Kacper Chudzikiewicz
Menedżer ds. komunikacji wewnętrznej
Alior Bank

Ewe

Marcin jest profesjonalnym nauczycielem. Potrafi słuchać, koncentruje się w pełni na uczestnikach dając trafne wskazówki.

Aleksandra Rusin
Koordynator systemów zarządzania
EWE

OneSpace

Pracowaliśmy z Marcinem przy wykładach motywacyjnych oraz eventach dla naszych klientów. Jest profesjonalny, przygotowany i miły, o rzeczach trudnych potrafi opowiadać w lekki, przystępny i zabawny sposób. Polecamy

Łukasz Urbański
Chief Event Maker
OneSpace

BayWa r.e.

Jestem pod dużym wrażeniem szkolenia, które prowadził Marcin. Pełen profesjonalizm, swobodna atmosfera i duża dawka wiedzy, która z pewnością przyda się w dalszej zawodowej karierze.

Magdalena Kostecka
Sales Specialist
BayWa r.e.

Lunapark

Pracowaliśmy razem przy produkcji programu telewizyjnego oraz przy kilku eventach. Zawsze przygotowany, zawsze profesjonalny a do tego otwarty, bardzo sympatyczny i ambitny. Polecamy.

Piotr Gierszewski 
CEO 
Lunapark

Agrifirm

Marcin prowadził dla nas event na 550 osób, Na scenie jest bardzo swobodny, bardzo szybko udało mu się wprowadzić otwartą i sympatyczną atmosferę. To był naprawdę miły wieczór, który będziemy długo wspominali. Rekomendujemy.

Janusz Pacyna
Prezes Zarządu 
Agrifirm Polska

PepsiCo

Marcin bardzo profesjonalnie i wnikliwie potrafi analizować osobowość. Trafnie ocenia sytuacje używając obrazowych porównań. Polecam coaching 

Tomasz Łyda
Dyrektor ds. Finansowych 
PepsiCo

Allegro

Marcin przygotował mnie to ważnego dla mnie wystąpienia. Do tematu prezentacji podchodzi zupełnie inaczej niż inni trenerzy. Przepracowanie stresu i tremy z Marcinem zupełnie zmieniło moje podejście nie tylko do prezentacji ale też wielu innych sytuacji. Połączenie podejścia psychologicznego i narzędziowego stosowane przez Marcina to mieszanka idealna! 

Martyna Niszczota
Product Manager
Allegro

ISPL

Fachowo, przyjaźnie. Pan Marcin stwarza przestrzeń do refleksji i rozwoju.

Agnieszka Szwedowicz
ISPL

Trend Micro

Dla mnie zupełnie nowe spojrzenie na przygotowanie się do wystąpień publicznych. Szkolenie skupione przede wszystkim na rozpoznawaniu własnych emocji i kontrolowaniu wynikającego z emocji zachowania. Bardzo ciekawe podejście, zwracające uwagę nie tylko na techniki prezentacji, których można się po prostu nauczyć, ale przede wszystkim na samoświadomość i wyczucie własnych silnych i słabych stron. Polecam!

Anna Falkowska
CEE Marketing Manager
Trend Micro

BayWa r.e.

Szkolenie z autoprezentacji w wykonaniu Marcina jest kompletnym kompendium teorii oraz praktyki. To połączenie doświadczenia, wiedzy psychologicznej oraz niezwykle sympatycznej i otwartej atmosfery. Dzięki pracy indywidualnej oraz w grupach mogliśmy przełamać swoje bariery, a jednocześnie zintegrować się z naszymi kolegami i koleżankami z pracy.

Anna Magiera
Marketing Specialist
BayWa r.e.

EasySend Ltd.

Pozytywna eneria, szybkość i trafność zrozumienia problemu oraz skuteczne naprowadzanie na jego rozwiązanie – to z czym spotkałem się podczas sesji coachingowych z Marcinem.

Robert Lewandowski
Founder & CEO
EasySend Ltd.

RSM

Udział w warsztatach pozwolił mi zrobić duży progres w kwestii postrzegania siebie przed kamerą. Dzięki wielu praktycznym wskazówkom Marcina wiem, na jakie kwestie zwracać uwagę tak, aby czuć się pewniej i wypadać bardziej profesjonalnie w trakcie wystąpień.

Aleksandra Sysiak
Senior Audit Manager
RSM

Credit Risk Expert

Polecam sesje coachingowe prowadzone przez Pana Marcina. Dzięki jego pełnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu przygotowaniu, ale również umiejętności zbudowania więzi i zaufania, odbyłem niesamowitą podróż w głąb siebie. Odkryłem moje rzeczywiste motywacje oraz dowiedziałem się w jakim kierunku muszę dalej podążać.

Maciej Łączyński
Credit Risk Expert

4F/OTCF S.A.

Jedno z najlepszych szkoleń w jakich uczestniczyłam. Tym co szczególnie cenię jest bardzo duża wiedza Pana Marcina czerpana w własnego doświadczenia oraz poparcie jej wiedzą z zakresu psychologii. Ponadto szkolenie ciekawe, tematy dopasowane do odbiorców oraz branż w których pracują, miejsce szkolenia przyjazne i swobodne. Bardzo polecam!

Ewelina Kozieł
Quality Assurance Manager
4F/OTCF S.A.

Trend Micro

Dla mnie bardzo dobre szkolenie. Inne podejście do tematu, dobrze uzupełniające dotychczasowe szkolenia.

Michał Przygoda
Sales Engineer
Trend Micro

Insoft

Kolejna konferencja Insoft i ponownie wybór Marcina na prowadzącego, tym razem za pośrednictwem on-line – profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Już rezerwujemy termin u Marcina na kolejną Konferencję.

Marek Kołodziej
Specjalista ds. marketingu
Insoft

Centrum Medyczne „Żelazna”

Marcin prowadził dla nas rozbudowany projekt szkoleniowy Emocjonalny Kompas. Skupialiśmy się na zastosowaniu emocji w budowaniu skutecznej komunikacji, radzeniu sobie ze stresem i rozwiązywaniu sytuacji trudnych. Uczestnicy bardzo dobrze ocenili Marcina i samo szkolenie. Jest merytoryczne a jednocześnie lekkie i zrozumiałe.

Adriana Młyńczyk
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Centrum Medyczne „Żelazna” Sp. z o.o.

Budimex S.A.

Szkolenie z wystąpień publicznych przygotowane i prowadzone przez Pana Marcina Mańkę było najlepszym szkoleniem w jakim brałem udział. Pan Marcin pokazał, iż nie zawsze trzeba omawiać sztampowe regułki a ważniejsze jest zrozumienie nas samych. Dzięki temu szkoleniu można było zajrzeć głęboko wewnątrz siebie, zidentyfikować główne problemy i rozpocząć pracę nad nimi.”

Maciej Łączyński
Investment and Development Manager
Budimex S.A.

Dell Technologies

Dużo jest tych „pierwszych razy” w wystąpieniach publicznych 🙂 do 10, 50, 100, 500-osobowej publiczności; na żywo, on-line, ze scenariuszem w tle lub w debacie na żywo. Ja miałam tą ogromną przyjemność spotkać na swojej drodze Marcina i wspólnie podjęliśmy się głębokiej pracy nad przygotowaniami do moich wystąpień – świadomie, profesjonalnie, bezpiecznie i z duuużą dawką pozytywnego nastawienia. Cieszę się, że mogłam czerpać z Towjego doświaczenia Marcin! Dziękuję za nasz wspólny czas!

Iryna Szwabowska
Senior Sales Manager – CSR and Sustainability Ambassador
Dell Technologies

Kramp

To nie tylko przyjemność współpracy, zadowolenie gości ale również spokój – kiedy wiem, że event jest w dobrych rękach a Marcin potrafi odnaleźć się znakomicie w każdej, nawet niespodziewanej sytuacji. Wszystko to zawsze z uśmiechem na ustach. Dziękuję.

Monika Leksowska
Marketing Manager 
Kramp

DB Cargo Polska SA

Szkolenie otwarte z wystąpień publicznych i autoprezentacji prowadzone przez Marcina jest pozycja obowiązkową dla każdej osoby, której zależy na tym, by lepiej poznać, zrozumieć i rozwijać siebie i swój warsztat w tym zakresie!

Jędrzej Wróżyna
Dyrektor ds. BHP
DB Cargo Polska SA

Coaching pomógł mi spojrzeć na wiele tematów z innej perspektywy i nabrać większej pewności siebie w życiu osobistym i zawodowym. Szczerze polecam sesje z Marcinem, są pełne empatii i profesjonalizmu.

Aleksandra Szewc
Product & Service Designer

NSZZ

Dziękujemy z całych serc, za znakomite warsztaty. Za Twoje ciepło, za to, że dziś się budzimy i każda z nas ma w sobie jakąś myśl, która jest dla niej osobistym odkryciem. Dzięki Tobie spływają do mnie od rana same miłe słowa.

Jolanta Owczarek 
Dyrektor placówki
NSZZ

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Perfekcyjnie przeprowadzone szkolenie.  W 100% spełniło moje oczekiwania. Otrzymałam wiele ciekawych i przede wszystkim praktycznych rozwiązań, które mogę wdrożyć w mojej pracy i życiu. Świetna atmosfera i miłe nastawienie do uczestników stworzyły niesamowity klimat podczas szkolenia. Serdecznie polecam!

Barbara Oskwarek
Główny Specjalista
Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Ośrodek Łańsk

Polecam gorąco szkolenia  prowadzone przez Marcina Mańkę – trener pełen pasji, zaangażowania, profesjonalny. Pozytywna energia i świetne  poczucie  humoru.

Monika Krysiak
Kierownik
Ośrodek Łańsk

NuHorizons

Cooperation with Marcin means professionalism at every stage. Thanks to his openness, understanding and commitment, we were able to jointly implement the client’s assumptions and delight the audience during the organized event. Marcin was perfect as a congress leader and as a lecturer during the workshops on the second day of the meeting. We really hope that in the future we will also be able to cooperate on other projects!

Marta Molicka
Project Manager
NuHorizons

Ibento

Dziękujemy za możliwość współpracy. Była to dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja móc tworzyć wspólne wydarzenie. Mamy poczucie dobrze wykonanej pracy, która zaowocowała i zebrała masę pozytywnych ocen. Dziękujemy jeszcze raz i do następnego spotkania!

Justyna Półgrabia
Event Manager
Ibento

Simployer Tech Polska

Bardzo polecam szkolenia prowadzone przez Marcina. Szkolenie było bardzo profejonalnie przygotowane, odbywało się w przyjaznej atmosferze w ultra komfortowych warunkach. Wróciłem pełen wiedzy, wniosków i przemyśleń – ogromna wiedza Marcina, zarówno psychologiczna jak i zdobyta w pracy w mediach, pozwala zgłębić temat szkolenia.

Marcin Kaszkur
Branch Manager
Simployer Tech Polska

Mikomax Smart Office

Było intensywnie, ale to, co najważniejsze-skutecznie. Szkolenie uwypukliło mocne strony, które są supermocą podczas każdego naszego wystąpienia i dlatego warto o nich pamiętać stojąc przed grupą lub okiem kamery.

Anna Abramczyk-Spertusiak
HR Business Partner
Mikomax Smart Office

L’Oréal

Marcin doskonalone sprawdził się w roli prowadzącego wydarzenie  Matrix Digital Camp. Entuzjastyczne zapowiedzi prelegentów oraz płynne moderowanie panelu dyskusyjnego, zdecydowanie wpłynęło na pozytywne doświadczenie uczestników. Całe wydarzenie przebiegło sprawnie i profesjonalnie.

Agnieszka Paszkowiak
Education Manager
L’Oréal

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

ORIFLAME

Szkolenie było w pełni merytoryczne i zostało przeprowadzone przy pełnym zaangażowaniu trenera. Jestem pewien, że przyniesie ono wymierne korzyści naszym współpracownikom.

Jan Wernicki
Dyrektor Zarządzający
ORIFLAME POLAND

PKO Bank Polski

Marcin Mańka swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników, dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam Marcina jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

Marcin Toporków
Ekspert
PKO Bank Polski

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska miała przyjemność gościć w swoich murach Marcina Mańkę, który przeprowadził szkolenie z wystąpień publicznych, medialnych i biznesowych. Najlepszą rekomendacją są najwyższe z możliwych oceny uczestników po szkoleniu! W szczególności na docenienie zasługuje praktyczne podejście.

Justyna Stańczyk – Tomaszewska
Hr Specialist
Wirtulana Polska

L'Oreal

Współpraca z Marcinem to 100 % profesjonalizm i czysta przyjemność. Niezwykle charyzmatyczny mówca, super profesjonalny prowadzący konferencje a przede wszystkim bardzo merytoryczny trener, z bogatą wiedzą psychologiczna popartą najnowszymi badaniami. Zarówno prowadzenie konferencji Trend Forum 2023 jak i warsztaty praktyczne zostały bardzo wysoko ocenione przez naszych 500 gości. Z pewnością będziemy kontynuować naszą współpracę przy kolejnych projektach.

Marta Witkowska
Education Transformation Director PPD
L’Oreal Poland & Baltic HUB

EasySend Ltd.

Pozytywna eneria, szybkość i trafność zrozumienia problemu oraz skuteczne naprowadzanie na jego rozwiązanie – to z czym spotkałem się podczas sesji coachingowych z Marcinem.

Robert Lewandowski
Founder & CEO
EasySend Ltd.

RSM Poland

Opinie naszych pracowników udowadniają, że trudno o lepsze szkolenie z wystąpień publicznych i autoprezentacji. Marcin dał uczestnikom nie tylko okazję do zdobycia nowych – bardzo istotnych i trudnych do wyuczenia samodzielnie – umiejętności miękkich, ale też zintegrował zespół dzięki utrzymaniu przez cały czas sprzyjającej kreatywnej pracy atmosfery.

DB Cargo Polska S.A.

Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z zakresu prowadzenia prezentacji biznesowych prowadzonym przez Pana Marcina Mańkę. Bardzo docenili duże doświadczenie prowadzącego, które dzięki dzieleniu się z uczestnikami wieloma przykładami z życia, wspierało przyswajanie nowej wiedzy. Pan Marcin zbudował na szkoleniu bardzo przyjazną atmosferę, która pomogła uczestnikom przełamywać bariery i obawy związane z wystąpieniami publicznymi i wyciągać z tego cenne dla siebie wskazówki.

Katarzyna Zajder
Professional Development
DB Cargo Polska S.A.

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Firma Marcin Mańka i Partnerzy zorganizowała dla naszych współpracowników spotkanie motywacyjne. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Całość była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem specyfiki grupy. To co szczególnie zwraca uwagę to szybkość z jaką udało się przełamać bariery pomiędzy uczestnikami i zaangażować ich do czynnego udziału w ćwiczeniach. Dziękujemy.

Tomasz Rega
Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

DISCOVERY

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i swobody, które go cechują. Jeśli zależy Państwu na jakości i pozytywnym klimacie podczas współpracy, polecamy.

Bartłomiej Główczyński
Marketing Director
DISCOVERY

KLER S.A.

Pan Marcin Mańka znakomicie wywiązał się z przypisanych mu zadań.

Marta Piwowarska
Produkcje Filmowe oraz Product Placement
KLER S.A.

MAZURKAS TRAVEL POLAND

Z wielką przyjemnością będziemy rekomendować Pana usługi.

Barbara Zygmunt
Dyrektor Biura Konferencji i Kongresów
MAZURKAS TRAVEL POLAND

DB Schenker Rail Polska S.A.

Z przyjemnością stwierdzam, że usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Mańka and Partners spełniała najwyższe standardy w zakresie kształcenia. W związku z powyższym rekomenduję firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Artur Sikorski
IT Project Management Region East
DB Schenker Rail Polska S.A.

logo_interia_integral

Akademia Biznesu MDDP

Współpraca z Marcinem Mańką układa się pomyślnie. Jest osobą kreatywną, pełną pomysłów, a do tego pracowitą i sumienną. Warsztaty prowadzi profesjonalnie, nawiązuje bardzo dobre relacje z grupą uczestników, a podczas szkolenia podawane są ciekawe, praktyczne przykłady dopasowane do konkretnej branży. Z przyjemnością rekomenduję pracę Marcina.

Magdalena Tomaszewska
Menedżer Projektów
Akademia Biznesu MDDP

Fundacja LOTTO Milion Marzeń

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy. Naszym zdaniem to godni polecenia profesjonaliści, świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Bartosz Mielecki
Prezes Zarządu
Fundacja LOTTO Milion Marzeń

WhirlpoolCorp-2017Logo_2C_B-e1495132093673

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Wierzy, że wszystko jest możliwe. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. Rekomenduję Marcina każdemu, kto szuka świetnego coacha.

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

orlen_upstream_logo

Orchidea Group

Jesteśmy pod wrażeniem nietypowego podejścia trenerów i sympatycznej, luźnej atmosfery, którą wytworzyli. Duża dawka przydatnej wiedzy, głównie zabawne ćwiczenia praktyczne i wiele ciekawostek, sprawiły, że był to pożytecznie i przyjemnie spędzony czas.

Bartek Chojnacki
Junior Account Manager
Orchidea Group

AVENHANSEN

Szkolenia, prezentacje i warsztaty prowadzone przez Pana Marcina Mańkę charakteryzują się dynamizmem oraz bardzo praktycznym podejściem do każdego tematu, co sprawia, że Klienci chętnie wracają na nasze, wspólnie realizowane szkolenia.

Aleksandra Bilińska
Manager ds. Organizacji Szkoleń
AVENHANSEN

GIWK

Podczas szkolenia wykorzystane zostały nietypowe narzędzia. Dzięki temu pozyskana wiedza, w tym wynikająca z możliwości samooceny własnych umiejętności, stanowi niewątpliwą wartość wyniesioną ze szkolenia. Szkolenie prowadzone było w miłej atmosferze sprzyjającej zwłaszcza realizacji części warsztatowej. Polecamy tego szkoleniowca.

Monika Piotrowska-Szypryt​
Rzecznik Prasowy ​
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.​

Grupa LoVo

Są dwa rodzaje szkoleń: takie które są potrzebne, ale szybko się je zapomina, i takie, które są potrzebne, ale zapamiętuje się je na bardzo długo. Do tej drugiej grupy zaliczam szkolenie w temacie prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych przeprowadzone przez Marcina Mańkę.

Andrzej Dąbrowa
Członek Zarządu
Grupa LoVo

BayWa r.e.

Moje wrażenie jest super ponieważ szkolenie było ciekawe i dynamiczne, nie było nudnych książkowych treści. W zasadzie to tak szybko minął ten czas szkolenia, że samą mnie to zaskoczyło, treść była wartościowa i słuchałam z zaciekawieniem.

Katarzyna Biesiada
Kierownik obsługi klienta
BayWa r.e.

Polbruk S.A.

Polecam współpracę z Panem Marcinem Mańką, szczególnie firmom, które dążą do tego, by ich pracownicy podnosili swoje kompetencje sprzedażowe. Warto inwestować w ambitnych ludzi.

Katarzyna Stankiewicz
Główny Specjalista ds. Marketingu
Polbruk S.A.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

W realizacji powierzonych mu zadań Pan Marcin wykazuje znakomity profesjonalizm, ale także ogromne zaangażowanie i wyczucie. Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy Pana Marcina Mańkę jako godnego zaufania eksperta.

Paweł Łukasiak
Prezes
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Media.regional.pl

Zaangażowany i niezwykle pozytywnie nastawiony do otoczenia. Otwartość oraz profesjonalne podejście do pracy to kluczowe cechy Marcina Mańki. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Anita Dudzińska
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Media.regional.pl

World Media

Spontaniczność oraz pozytywna energia przy bardzo profesjonalnym podejściu do pracy to cechy Marcina. Godny polecenia.

Robert Klatt
Prezes
World Media

Grupa EWE

Indywidualne podejście do osoby szkolonej, ogrom praktycznej i przydatnej wiedzy oraz pełen profesjonalizm.

Krzysztof Bronka
Senior Software Engineer
Grupa EWE

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. zoo

BayWa r.e.

Warsztat z Marcinem to jedno z najbardziej rozwijających szkoleń w jakim uczestniczyłam. Szczególnie polecam warsztat indywidualny. Marcin to profesjonalista, który świetnie łączy przekazywanie swojej wiedzy z cudownie życzliwym podejściem do drugiego człowieka.

Gabriela Janawa
Logistic Specialist
BayWa r.e.

KAPlast

Jestem zdecydowanie zadowolony ze szkolenia. Marcin jest osobą profesjonalną, otwartą i sympatyczną.

Grzegorz Kapka
Prezes Zarządu
KAPlast

Eurocast

Rzadko spotyka się połączenie charyzmy, pozytywnego nastawienia i  profesjonalizmu. Marcin posiada wszystkie te cechy, dzięki czemu Jego obecność na organizowanym przez Nas evencie przełożyła się na jakość całego spotkania. Polecamy.

Krzysztof Wiśniewski
CEO
Eurocast

Fundacja Na Wszelki Wypadek

Pracowaliśmy z Marcinem przy projektach szkoleniowych, coachingowych i  rozwojowych. Bardzo cenimy jego profesjonalizm, wiedzę psychologiczną i bardzo sympatyczne podejście. Poza kwestiami zawodowymi to po prostu fajny, ciepły facet. Polecamy

Martyna Tworkowska
V-ce Prezes
Fundacja Na Wszelki Wypadek

Pierre Fabre

Korzystałam u Marcina z sesji Power Life Coaching. Chodziło o decyzję natury zawodowej, jestem bardzo zadowolona. Spotkanie było bardzo intensywne, w jego trakcie udało się znaleźć jasne i logicznie rozwiązanie.  Korzystałam z coachingu pierwszy raz, jestem pozytywnie zaskoczona i bardzo zadowolona. Polecam Marcina za wiedzę, profesjonalizm i niesamowitą umiejętność prowadzenia rozmowy i zadawania pytań tak by odkryć rozwiązanie.

Małgorzata Woźniak
Specjalista ds Jakości i Rejestracji leków
Pierre Fabre

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager at Prosus Group and Naspers
Naspers 

Grundfos

Tego właśnie szukałem. Wizerunek, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna i wystąpienia publiczne oparte na solidnych fundamentach psychologicznych sprawiły, że współpraca z Marcinem to czysta przyjemność. Niezwykła łatwość dzielenia się wiedzą połączona z ciekawą formą szkolenia oraz doskonałym balansem teorii i praktyki. Polecam!

Tomasz Barłóg
Energy Optimization Team Leader
Grundfos

EWE energia sp. z o.o.

Indywidualne podejście do osoby szkolonej, ogrom praktycznej i przydatnej wiedzy oraz pełen profesjonalizm.
Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym przed, w trakcie i po szkoleniu.

Krzysztof Bronka
Marketing i Komunikacja
EWE energia sp. z o.o.

Healthy Lifestyle Coach

Szkolenie z Marcinem to 100% inwestycja w swój rozwój. Jadąc na szkolenie miałem wiele obaw związanych z moim podejściem do niektórych tematów. Już po pierwszym dniu byłam przekonana, że wybrałam możliwie najlepsze miejsce. Kompleksowe przygotowanie, wiedza, odpowiednie nastawienie, profesjonalizm. W przyszłości na pewno będę chciała doskonalić swój warsztat u boku Marcina.

Sonia Dziergas
Healthy Lifestyle Coach

Montibello

Szkolenie w pełni profesjonalne i spełniające oczekiwania Mojej branży. Dodatkowo wspaniały klimat i bardzo przyjemne otoczenie miejsca szkolenia.

Monika Gawrych Głowacka
Ekspert/Szkoleniowiec
Montibello

Instytut Promyka

Szkolenie „Wystąpienia publiczne i prezentacje biznesowe” przeprowadzone przez Marcina było najlepszym, w jakim dotychczas miałam okazję uczestniczyć. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, jak również życzliwość Marcina, gwarantują udaną współpracę.

Karolina Czerwińska
Instytut Promyka

RSM

Szkolenie prowadzone przez Marcina zrobiło na mnie duże wrażenie. Swoboda i łatwość, z jaką prezentował wszystkie związane z wypowiedziami publicznymi zagadnienia, były najlepszym dowodem na jego ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Co przy tym równie ważne, dzięki jego dbałości o odpowiedni kontakt z uczestnikami i wysokim umiejętnościom interpersonalnym, całe warsztaty przebiegły w naprawdę przyjemnej atmosferze. W efekcie wszyscy uczestnicy byli naprawdę zaangażowani i zmotywowani do uczenia się nowych rzeczy, a samo szkolenie stało się też okazją do wspólnej integracji.

Michał Dreas
Audit Manager
RSM

Ośrodek Pomocy Społecznej Warszawa

Współpraca przebiegła zgodnie z naszymi oczekiwaniami, szczególnie podkreślić należy zaangażowanie, komunikatywność i dbałość o szczegóły na każdym etapie realizacji szkolenia. Szkolenie przyniosło nam wszystkim wiele pozytywnych wrażeń oraz pomogło poszerzyć nasze umiejętności.

Katarzyna Gałązka – Grąbczewska
Zastępca Dyrektora
Ośrodek Pomocy Społecznej Warszawa

AgioFunds TFI S.A.

Szkolenie na wysokim poziomie. Marcin wprowadził atmosferę otwartości oraz zaufania. Było profesjonalnie, merytorycznie oraz z dużym zaangażowaniem.

Kaja Lewandowska
Dział sprzedaży
AgioFunds TFI S.A.

Centrum Unijnych Projektów Transportowych

Gorąco polecam szkolenie z Marcinem Mańką. Zajęcia przebiegają w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, w oparciu o rzetelną wiedzę psychologiczną. Sposób prowadzenia jest niestandardowy, pozwalający przełamać lęki i wzmacniający pewność siebie. Część praktyczna pozwala doświadczyć sytuacji i z pomocą Marcina wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Ewa Karasińska
Centrum Unijnych Projektów Transportowych
Dyrektor Departamentu Projektów Kolejowych

DB Cargo Polska S.A.

Od początku naszych spotkań Marcin, dał się poznać jako osoba z pozytywną energią oraz z szeroką wiedzą merytoryczną. Szkolenia odbywały się w przyjaznej atmosferze i były bardzo ciekawe.

Joanna Chrapusta-Jankiewicz
Planowanie, Raportowanie i Fakturowanie
DB Cargo Polska S.A.

PPD, part of Thermo Fisher Scientific

Wykład „Kompas emocjonalny” skierowany do pracowników wszystkich szczebli w firmie zajmującej się badaniami klinicznymi zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem, pozwoliło zrozumieć mechanizmy rządzące komunikacją oraz wagę emocji w codziennej pracy zawodowej i życiu prywatnym. Spotkanie zostało przeprowadzone w przyjaznej atmosferze, a dostępność formy przekazu zagwarantowała liczne interakcje jego trakcie.

Joanna Szmyt
Sr Clinical Manager
PPD, part of Thermo Fisher Scientific

Tatrzański Park Narodowy

Szkolenie w stu procentach spełniło oczekiwania. Marcin świetnie identyfikuje rzeczywiste problemy wystąpień publicznych, szuka przyczyn naszych obaw, a nie tylko pracuje nad technikami. O tych jednak nie zapomina. Czyli trochę psychologii, sporo praktyki, duża dawka śmiechu w przyjaznej atmosferze. No i progres wszystkich uczestników. Bardzo polecam!

Paulina Kołodziejska
Kierownik Zespołu Komunikacji i Wydawnictw
Tatrzański Park Narodowy

GRANTS.CAPITAL

Zaledwie kilka godzin pracy z Marcinem pozwoliło zmienić jakość moich wystąpień wręcz nie do poznania. Współpraca sprawiła, że występując czuję się pewnie i bez problemu jestem w stanie zainteresować tematem widzów.

Wojciech Bączyk
Managing Partner 
GRANTS.CAPITAL

GRUNDFOS

Współpraca z Marcinem Mańką to czysta przyjemność. Wykład, który dla nas wygłosił był bardzo merytoryczny, oparty na najnowszych badaniach i konkretnych przykładach. Pełen profesjonalizm i swobodna atmosfera. Nasze spojrzenie na problem stresu zmieniło się diametralnie. Mam nadzieję na kontynuację współpracy.

Violetta Kadzińska
Office manager
GRUNDFOS

TIME S.A.

Było sensowne, ciekawe i klimatycznie. Pierwszy raz po szkoleniu poczułam pewność, że wiem o co chodzi, co mam z niego wziąć i że wezmę i że nie zapomnę. Twój spokój. Spojrzenie pełne zrozumienia, ale bez „Twoich” emocji. Fantastyczna rzecz. Jesteś  wiarygodny. Dla mnie to najważniejsze. Zrozumiałam też, że sama się niepotrzebnie challenge’owałam. Więc bardzo dziękuje.

Sylwia Mańkiewicz
Dyrektor
TIME SA

Franke Polska

Szkolenie z Marcinem to dobra inwestycja i owocnie spędzony czas. Praktyczne podejście, uświadomienie wyjściowych lęków pozwala na głęboką refleksję i kreatywną pracę w przyszłości. Dobra i lekka atmosfera szkolenia pomaga czuć się swobodnie, co znacznie ułatwia uczenie się i przełamuje bariery. Ponadto Marcin wykazał się niesamowitą elastycznością w planowaniu programu i trafnym reagowaniu na bieżące potrzeby.

Katarzyna Niezabitowska 
PR & Event Manager
Franke Polska

Clothstroe

Marcin jest osobą niezwykle merytoryczną i otwartą.Na każdym etapie szkolenia był zaangażowany w pracę z grupą a jego pozytywna energia sprawiła, że łatwiej było przełamać lęki i wyjść ze swojej strefy komfortu. Jestem pod wrażeniem organizacji szkolenia, stworzonej atmosfery oraz profesjonalizmu. Z przyjemnością rekomenduję współprace z Marcinem.

Lucyna Mulcan
Chief Operating Officer
Clothstroe

Idea Commerce

Szkolenie z Marcinem było dla mnie niesamowicie wartościowym doświadczeniem, które przyniosło mi wiele korzyści i pewności siebie w wystąpieniach publicznych. Szczególnie doceniam warsztatową formę oraz zakres merytoryczny, który zawierał wskazówki, które od razu mogłem zastosować w rzeczywistych sytuacjach wystąpień publicznych. Marcin zapewnił mi wiele praktycznych porad, które pomogły mi zwiększyć pewność siebie, kontrolować stres i dostarczyć skuteczne przemówienia. Dziękuję Marcin! Jesteś w mojej ocenie prawdziwym ekspertem w swojej profesji.

Paweł Skrzypczak
Chief Channel Officer
Idea Commerce

Holistic Power

Bardzo fajne szkolenie, polecam każdemu, kto mierzy się z tremą przed i w trakcie wystąpień przed kamerą czy większą publicznością. Marcin szczegółowo omawia jak sobie z tym radzić, daje wiele wskazówek, przykładów z życia, ale przede wszystkim zwraca dużą uwagę na aspekt psychologiczny budując świadomość.

Edyta Baczewska
Właściciel
Holistic Power

LEKAM

Rekomenduję Pana Marcina Mańkę jako szkoleniowca. Utrzymał w napięciu i zaangażowaniu mój liczny zespół podczas 3,5 godzinnych warsztatów. Otrzymał też wysokie noty od słuchaczy dzięki swojemu interdyscyplinarnemu podejściu do zagadnień związanych z „Wystąpieniami publicznymi”.

Lek. med. Michał Tarnowski
Dyrektor Działu
LEKAM

Coca-Cola

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

ING_logo-e1495131932575

Levi Strauss Poland

Pan Marcin Mańka przeprowadził dla Levi’s Polska Sp. z o.o. szkolenie z wystąpień telewizyjnych. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu przygotowaniu wystąpienie w programie na żywo w telewizji odbyło się na najwyższym poziomie.

Justyna Gościńska
Regionalny Dyrektor Marketingu
Levi Strauss Poland

Takeda Pharmaceuticals

Marcin w czasie warsztatów zabrał nas w podróż przez nasze mocne strony. Była to podróż pełna niespodzianek, którą polecam każdemu kto ma odwagę wypłynąć na wzburzone morze. Praca z Marcinem od pierwszego kontaktu jest czystą przyjemnością. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie połączone z inteligencją, poczuciem humoru oraz niesamowitą wiedzą powoduje, że czas mija niespodziewanie szybko. Chce się teraz powiedzieć „gorąco polecam usługi Marcina” ale chyba wolę tak po prostu powiedzieć – Marcin jesteś wielki! Już planujemy następny cykl spotkań z Tobą.

Daniel Koput
Head of Innovation and Strategy
Takeda Pharmaceuticals

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Pan Marcin Mańka, jako prowadzący naszą konferencję doskonale wywiązał się z tej roli. Nie tylko profesjonalnie i ze swobodą poprowadził wydarzenie, ale i zadbał o komfort osób, które po raz pierwszy występowały w roli prelegentów.

Iwona Rybak-Skibniewska
Inspektor Departament Koordynacji Promocji
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO

Mitsubishi_Electric_logo-e1495131969841

UPC Polska

Pan Marcin Mańka jest osoba godną polecenia. Praca z nim była przyjemnością.

Ewa Sadowska
Communications Manager, CSR & Brand PR Lead CEE
UPC Polska

TETRA PAK

Znakomicie wywiązał się z powierzonego zadania, umiejętnie łączył elegancję z dużą dawką humoru.

Monika Zonko
Koordynator ds. Jakości
TETRA PAK

GOLUB GETHOUSE

Z przyjemnością polecam Pana Marcina Mańkę, jako osobę rzetelną, doświadczoną i profesjonalną, wykazującą pełne zaangażowanie w realizację powierzonego mu zadania.

Monika Czerska
Dyrektor Marketingu
GOLUB GETHOUSE

Fundacja Orange

Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Jesteśmy z niej zadowoleni.

Jadwiga Czartoryska
Prezes Zarządu
Fundacja Orange

wp-logo-e1495132033128

Horton International

Szkolenie z panem Marcinem było dobrze zainwestowanym dla nas czasem, doceniamy świetne przygotowanie merytoryczne oraz prezentację i warsztaty w przyjaznej atmosferze. Pozwoliło nam to na zwiększenie naszej kreatywności oraz było elementem integracji naszego zespołu, dlatego z przyjemnością rekomendujemy pracę pana Marcina.

Anna Konowrocka
Associate Partner
Horton International Poland

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

KIC InnoEnergy Poland Plus

Szkolenie zostało zorganizowane w profesjonalny sposób, miało wysoki poziom merytoryczny  oraz przebiegało w miłej, partnerskiej atmosferze. Zakładane cele szkolenia zostały w pełni osiągnięte, natomiast rezultaty są widoczne w pracy codziennej. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Marcina Mańki.

Michał Kraszewski
Business Creation Project Manager
KIC InnoEnergy Poland Plus

Lasy Państwowe

Profesjonalnie poprowadzone, interesujące zajęcia, które sprawiły, że uczestnicy inaczej spojrzeli na swoje możliwości. Atmosfera zajęć pozwoliła przełamać lęki uczestników, odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności i uwierzyć w swoje możliwości.

Zbigniew Kamiński
Rzecznik prasowy
Lasy Państwowe

ZUS_logo-e1495132109891

DERMEDIC

W imieniu swoim i pracowników, którzy odbyli szkolenie z prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, udzielam rekomendacji Panu Marcinowi Mańce. Dziękuję serdecznie.

Iga Fuss
Dyrektor Marketingu
DERMIEDIC (Biogened)

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Uczestnicy zajęć w ankietach podkreślali jego profesjonalizm, umiejętność nawiązywania konsymptkatu z grupą, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, a przede wszystkim wagę przekazywanych treści i ich przydatność w pracy dyrektora i nauczyciela. Z przyjemnością rekomenduję Marcina Mańkę jako trenera.

Marzena Roth
Dyrektor
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Szkolenie było doskonale dostosowane do uczestników. Prowadzący umiejętnie, pomijając trudny naukowy język, przekazał wszystkie ważne informacje, kierując je jednocześnie na rozwijanie umiejętności praktycznych. Na podkreślenie zasługuje również umiejętność zaangażowania wszystkich uczestników.

Bożena Pałasz​
Główna Księgowa​
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.​

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Szczególnie cenię atmosferę otwartości i bezpieczeństwa, która bardzo pomogła nam przełamać lęk przed wystąpieniami. Zyskaliśmy sporo pewności siebie i odkryliśmy talenty! Jestem przekonana, że szkolenie pozwoli nam wykorzystać video w marketingu.  

Dr n. med. Małgorzata Klimczak-Filippowicz, MBA
Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu
EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Defacto Sp. z o.o.

Marcin prowadził dla naszego klienta dużą międzynarodową konferencję po angielsku, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy. 

Jarek Słomczyński
Zastępca Dyrektora Produkcji
Defacto Sp. z o.o.

Węgrowski Ośrodek Kultury

Współpraca z Panem Marcinem to przede wszystkim wysoki profesjonalizm i merytoryczne podejście do obowiązków (…). Nie do przecenienia jest również poczucie humoru oraz uniwersalność języka jakim posługuje się Pan Marcin Mańka(…).

Katarzyna Zabadała
Dyrektor
Węgrowski Ośrodek Kultury

Endorfina Events

Marcin prowadził dla naszych klientów wysokiej rangi eventy i konferencje w języku angielskim. Na przykład spotkanie premierów z przedstawicielami biznesu w trakcie festiwalu filmowego w Karlowych Warach. Potrafi zachować zimną krew i świetnie sobie radzi także w bardzo wymagających sytuacjach. Polecamy.

Michał Lizner 
Business Development Manager 
Endorfina Events

Entertainment Group

Na podstawie dotychczasowej współpracy, polecam wiedzę, kulturę osobistą, profesjonalizm i doświadczenie Marcina Mańki. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana i satysfakcjonująca jak dotychczas.

Grzegorz Zięba
Wiceprezes Zarządu
Entertainment Group

Dr Beata Dethloff

Cenie Marcina za bardzo umiejętne podejście do każdego uczestnika i ogromne wsparcie podczas szkolenia. Wysoko cenię jego kompetencje i zaangażowanie w to by po jego szkoleniu stanąć na scenie i wydobyć to co jest w nas najlepsze.

Dr Beata Dethloff
Doktor Nauk Medycznych
Twórczyni marki Dr Beata Dethloff, 

SBR Bank

Marcin jest wyjątkowym człowiekiem potrafiącym zarażać swoim entuzjazmem. Cechuje go bardzo duży profesjonalizm, który to mogliśmy dostrzec podczas przeprowadzonego dla nas szkolenia. Sposób przygotowania, interakcja z uczestnikami, wiedza wyniesiona ze spotkania sprawiły, że jeszcze niejednokrotnie z skorzystamy z jego usług. Polecam innym, naprawdę warto!!!

Tomasz Gromada 
Prezes Zarządu 
SBR Bank

PRO 1

Marcin prowadził dla naszych klientów kilka eventów w Polsce i nie tylko. Klienci zawsze byli zadowoleni, my podobnie. Wyróżnia go kultura osobista, bardzo pozytywne nastawienie do osób, z którymi pracuje i duża swoboda. Taka mieszanka to przepis na świetny event.

Magdalena Gatkowska 
Manager
PRO 1

DON'T WORRY

Z Marcinem współpracujemy od wielu lat. Realizowaliśmy wspólnie wiele konferencji, wykładów i eventów. Zawsze solidnie przygotowany, profesjonalny i wychodzący naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Dzięki swojemu urokowi osobistemu i poczuciu humoru szybko nawiązuje kontakt z publicznością, tworząc przyjazną oraz swobodną atmosferę. Bardzo polecamy współpracę z Marcinem.

Norbert Kabaczyński
CEO 
DON’T WORRY

Logistyka

Korzystałam u Marcina z sesji Life Coaching i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy chcą pogłębić wiedzę w obszarze własnego rozwoju i zrozumieć mechanizmy działań w różnych sytuacjach.

Emilia Olszak
Key Account Manager 

Promedica24

Po szkoleniu z panem Marcinem Mańką, mogę potwierdzić jego bardzo wysokie przygotowanie merytoryczne oraz znakomite podejście do kursantów. Relacja nawiązana z kursantami dawała bowiem możliwość wykreowania pewnego rodzaju swobody umożliwiającej wystąpienie przed kamerą. Pan Marcin Mańka, dzięki swojej osobowości, wiedzy oraz perfekcjonizmowi, potrafi dotrzeć do odbiorcy szkolenia, podczas którego dzieli się z nim także swoim doświadczeniem, co stanowi bardzo dużą wartość dodaną. Z pełnym przekonaniem, a zarazem ufnością, rekomenduję współpracę z panem Marcinem Mańką.

Dariusz Siedlecki
Dyrektor ds. Rekrutacji w Polsce
Promedica24

Tennis Academy Los Angeles

Gorąco polecam Marcina każdemu.  Praca z nim była przyjemnością.  Bardzo doświadczony, zawsze na czas i to, co najbardziej podobało mi się w naszych sesjach, to jego niesamowita pozytywna energia i profesjonalizm.

Kacper Owsian
Założyciel
Tennis Academy Los Angeles

BayWa r.e.

Rzadko zdarza się, by szkolenie było prowadzone w tak rzetelny, merytoryczny i profesjonalny sposób, z tak dużym zaangażowaniem Prowadzącego. Marcin sprawdza się w tej roli doskonale, a wspólny czas wniósł wielką dawkę wiedzy. Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę.

Michał Łojek
Sales Specialist
BayWa r.e.

Kdk events

Pełen profesjonalizm i wysoki poziom w prowadzeniu konferencji. Marcin idealnie dostosował się do oczekiwań klienta i odpowiadał na wszystkie zmiany. Wydarzenie zostało poprowadzone zgodnie z sugestiami klienta, a komunikacja podczas całej współpracy była bardzo sprawna.

Izabela Witoń
Event Coordinator
Kdk events

Żelazna Sp. z o.o.

Nasi pracownicy szczebla kierowniczego brali udział w indywidualnych sesjach coachingowych z Marcinem Mańką. Spotkania miały na celu wzmocnienie ich kompetencji zarządczych. Wszyscy uczestnicy wysoko ocenili kompetencje i zaangażowanie coacha w proces ich rozwoju indywidualnego. Polecam Marcina wszystkim poszukującym kompetentnego, charyzmatycznego i pełnego pasji coach’a.

Adriana Młyńczyk
Kierownik Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Centrum Medyczne „Żelazna” Sp. z o.o.

PZU

Poza technicznymi aspektami wystąpień publicznych bardzo wartościowy był kontekst psychologiczny problemów w występowaniu przed ludźmi. Dobrze zainwestowany czas i pieniądze.

Michał Mucha
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
PZU

Trend Micro

Zdecydowanie nie był to zmarnowany dzień.

Ogólne wrażenie – super. Prowadzący bardzo kompetentny, z dużą wiedzą i charyzmą. Fajne podejście do tematu, nie oparte na suchych faktach czy niezawodnych technikach, ale omówienie aspektów związanych z wewnętrznymi barierami, emocjami, uczuciami itd.

Dla mnie osobiście, osoby która nieweile miała do tej pory okazji na wystąpienia, takie szkolenie było bardzo wartościowe i wierzę, że będzie pomocne podczas przyszłych wystąpień.

Alicja Skrycka
Marketing Consultant
Trend Micro

BayWa r.e.

Bardzo polecamy szkolenia z Marcinem. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego uczestnika, dopasowany materiał do grupy, duża elastyczność i przede wszystkim ogrom wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Najlepszy ekspert w swojej dziedzinie.

AKWA MARINA

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Marcina. Szkolenie jest bardzo praktyczne. Do tego całkowicie inne od tych, w których uczestniczyłem wcześniej. Marcin skupił się na wydobyciu mojego własnego potencjału. Bez sztuczności i wyuczonych technik. Wielką zaletą szkolenia jest indywidualne podejście do uczestników. Informacje podawane są w sposób bardzo zrozumiały. Przestałem obawiać się wystąpień publicznych.

Łukasz Bogdanowski
Menadżer promocji i marketingu
AKWA MARINA

Caolin Sp. z o.o.

Byłam przekonana, że aby stać się doskonałym mówcą, trzeba mieć to coś. Po sesjach z Panem Marcinem stał się cud. To ja dziś stoję po drugiej stronie i z łatwością przemawiam do dużych grup, spotykając się z uznaniem i aprobatą moich odbiorców.

Serdecznie polecam Pana Marcina. Posiada ogromne pokłady wiedzy i wie jak dotrzeć do opornych. Ponadto jest przesympatycznym człowiekiem i praca z nim to przyjemność. Dziękuję.

Katarzyna Cichawa
HR Manager
Caolin Sp. z o.o.

KA 4 Sp. z o.o. Sp. k.

Profesjonalizm – tak najkrócej i najtrafniej można opisać współpracę z Marcinem.
Kompleksowość zagadnień pozwala na dotknięcie różnych, pozornie niemających związku aspektów osobowości, pracy. Dodatkowo warsztaty przeprowadzone w niezwykle miłej atmosferze. Polecam !

Łukasz Kaczmarek
Prezes zarządu
KA 4 Sp. z o.o. Sp. k.

AgioFunds TFI S.A.

Szkolenie przeprowadzone w sposób otwarty, przyjazny i aktywny. Wyplenione wiedzą merytoryczną oraz praktycznymi przykładami i ćwiczeniami.

Anna Wilczyńska
Dyrektor Biura Zarządu i Administracji
AgioFunds TFI S.A.

Trend Micro

Moim zdaniem super. Dało mocno do myślenia. Fajnie, że prowadził je ktoś, kto faktycznie w branży medialnej siedzi i dla kogo takie zadania to codzienność. Ja jestem pozytywnie zaskoczona, wrażenia bardzo na plus.

Katarzyna Fiutak
Regional Account Manager
Trend Micro

Agencja Marketingowa

Marcin  poprowadził dla nas międzynarodową konferencję dla kluczowego klienta. Marcin jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Merytoryczne podejście do swoich zadań, wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne i interpersonalne to ogromne zalety współpracy.

Paulina Bekas
Właściciel
Agencja Marketingowa

Monday Group

Uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili szkolenie Marcina, doceniając przede wszystkim profesjonalizm, wartość merytoryczną szkolenia, jakość materiałów i angażującą formułę. Do tego bardzo dobry kontakt z uczestnikami, zrozumienie ich potrzeb i indywidualne podejście – czyli wszystko to, co składa się na bardzo wartościowe szkolenie.

Magdalena Skarżyńska
Vice President of Communications
Monday Group

Takeda Pharmaceutical

To było mega ciekawe, nietuzinkowe szkolenie. Pomogło w wielu wymiarach, pewnie nawet nie wiesz w jak wielu. Gratuluje też odwagi bo zmierzenie się z naszymi emocjami, nie jest proste, ale za to jakie uwalniające.

Renata Bieniek
Customer Excellence Manager
Takeda Pharmaceutical

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Szkolenie pozwoliło mi przede wszystkim zrozumieć  i oswoić się ze strachem i tremą. Szkolenie bardzo godne polecenia, wiele wyzwań i ” wyjście ze strefy komfortu” ale podobno uczymy się wtedy najwięcej. Atmosfera i uczestnicy super.

Justyna Kozuń
Główny Specjalista
Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Górka Cement Sp. z o.o.

Marcin przeprowadził dla naszej firmy szkolenie z zakresu work-life balance. Zakres merytoryczny warsztatów był w pełni dostosowany do potrzeb uczestników a sposób realizacji zajęć angażował pracowników do aktywnego udziału w warsztatach. Marcin był bardzo zaangażowany w projekt, w trakcie współpracy wykazał się profesjonalizmem, elastycznością i szybkością dopasowania się do potrzeb i wymagań klienta.

W oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenie z pełnym przekonaniem rekomendujemy Marcina. jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze: kompetentnego.

Monika Penszko-Kapustka
Kierownik Działu Personalnego i Administracji
Górka Cement Sp. z o.o.

Strefa.gda.pl

Szukałam szkolenia nieszablonowego, prowadzonego przez praktyka wystąpień publicznych. Dzięki ogromnemu i różnorodnemu doświadczeniu, Marcin jest w stanie zrozumieć i wychwycić potrzebę każdego uczestnika. Dodatkowo, kameralna grupa i otwarta atmosfera sprzyjały prawdziwej, szczerej pracy nad warsztatem. Polecam.

Dominika Bielecka-Kokot
Kierownik Zespołu ds. szkolnictwa zawodowego
Strefa.gda.pl

Bito

Chciałam CI podziękować za szkolenie. Było ono dla mnie wyjątkowe i tak naprawdę chyba po raz pierwszy czuje, ze faktycznie wyniosłam ze szkolenia to czego oczekiwałam. Oprócz dużej dawki teorii i takiej wiedzy „książkowej” otrzymałam także wiedze na temat moich możliwości, co przełożyło się  praktycznie na natychmiastowe efekty w sferze zawodowej. Polecam wszystkim kontakt z Marcinem, buduje fajną, prawdziwą relację podczas szkolenia, a atmosfera, którą tworzy Marcin sprzyja rozwojowi.

Monika Suchocka
HR Manager
Bito

Wod- Bud

Szkolenia prowadzone przez Marcina są w pełni profesjonalne. Swoboda, z jaką prowadzi zajęcia, przy jednoczesnym podparciu duża wiedzą psychologiczną, powodują, że nauka wystąpień jest przyjemnością.

Jędrzej Wojtaszek
Prezes Zarządu
Wod- Bud

Biuro Ministra

Kreatywne zadania, budujące dyskusje i poruszane wątki z psychologii stały się dla mnie inspiracją do dalszego poznawania technik autoprezentacji. Na spotkaniach panowała miła i przyjazna atmosfera, a sposób przekazywania wiedzy przez Marcina był przejrzysty i klarowny. Polecam z całego serca!

Emilia Komar
Asystent Sekretarza Stanu
Biuro Ministra

Budimex S.A.

Szkolenie z wystąpień publicznych przygotowane i prowadzone przez Pana Marcina Mańkę było najlepszym szkoleniem w jakim brałem udział. Pan Marcin pokazał, iż nie zawsze trzeba omawiać sztampowe regułki a ważniejsze jest zrozumienie nas samych. Dzięki temu szkoleniu można było zajrzeć głęboko wewnątrz siebie, zidentyfikować główne problemy i rozpocząć pracę nad nimi.”

Maciej Łączyński
Investment and Development Manager
Budimex S.A.

Sky&Sand Marketing Agency

Bardzo polecam szkolenie z wystąpień publicznych, które otworzyło przede mną nowe horyzonty. Niezwykle profesjonalnie poprowadzone przez Marcina, z wieloma praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami.

Maria Smoleńska
Managing Director
Sky&Sand Marketing Agency

Versuni Poland sp. z o.o.

Marcin robi to dobrze. Daje narzędzie, które pomaga w pracy. I w życiu. Warto.

Agnieszka Kulczycka
CEE attorney-at-law
Versuni Poland sp. z o.o.

Superliga

Marcin to profesjonalista, który świetnie zna się na swojej pracy. Przeprowadzone przez niego szkolenie było rzeczowe i dostarczyło nam wiele nowych umiejętności. Marcin wsłuchuje się w potrzeby swoich klientów, przygotowując program szkolenia tak, aby był on nie tylko merytoryczny, ale również ciekawie poprowadzony.

Maciej Turchan
PR & Marketing Manager
Superliga

PPD, part of Thermo Fisher Scientific

Wykład „Kompas emocjonalny” skierowany do pracowników wszystkich szczebli w firmie zajmującej się badaniami klinicznymi zostało przyjęte z dużym zainteresowaniem, pozwoliło zrozumieć mechanizmy rządzące komunikacją oraz wagę emocji w codziennej pracy zawodowej i życiu prywatnym. Spotkanie zostało przeprowadzone w przyjaznej atmosferze, a dostępność formy przekazu zagwarantowała liczne interakcje jego trakcie.

Joanna Szmyt
Sr Clinical Manager
PPD, part of Thermo Fisher Scientific

Media.regional.pl

Zaangażowany i niezwykle pozytywnie nastawiony do otoczenia. Otwartość oraz profesjonalne podejście do pracy to kluczowe cechy Marcina Mańki. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Anita Dudzińska
Dyrektor Marketingu i Sprzedaży
Media.regional.pl

Defacto Sp. z o.o.

Marcin prowadził dla naszego klienta dużą międzynarodową konferencję po angielsku, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, polecamy. 

Jarek Słomczyński
Zastępca Dyrektora Produkcji
Defacto Sp. z o.o.

PwC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PricewaterhouseCoopers

ORIFLAME

Szkolenie było w pełni merytoryczne i zostało przeprowadzone przy pełnym zaangażowaniu trenera. Jestem pewien, że przyniesie ono wymierne korzyści naszym współpracownikom.

Jan Wernicki
Dyrektor Zarządzający
ORIFLAME POLAND

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska miała przyjemność gościć w swoich murach Marcina Mańkę, który przeprowadził szkolenie z wystąpień publicznych, medialnych i biznesowych. Najlepszą rekomendacją są najwyższe z możliwych oceny uczestników po szkoleniu! W szczególności na docenienie zasługuje praktyczne podejście.

Justyna Stańczyk – Tomaszewska
Hr Specialist
Wirtulana Polska

PKO Bank Polski

Marcin Mańka swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, przez co znacząco podniosły poziom świadomości naszych pracowników, dlatego też z pełną odpowiedzialnością polecam Marcina jako kompetentnego i rzeczowego partnera do współpracy.

Marcin Toporków
Ekspert
PKO Bank Polski

Takeda Pharmaceuticals

Marcin w czasie warsztatów zabrał nas w podróż przez nasze mocne strony. Była to podróż pełna niespodzianek, którą polecam każdemu kto ma odwagę wypłynąć na wzburzone morze. Praca z Marcinem od pierwszego kontaktu jest czystą przyjemnością. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie połączone z inteligencją, poczuciem humoru oraz niesamowitą wiedzą powoduje, że czas mija niespodziewanie szybko. Chce się teraz powiedzieć „gorąco polecam usługi Marcina” ale chyba wolę tak po prostu powiedzieć – Marcin jesteś wielki! Już planujemy następny cykl spotkań z Tobą.

Daniel Koput
Head of Innovation and Strategy
Takeda Pharmaceuticals

L'Oréal Professionnel Paris

To wielka przyjemność pracować z tak profesjonalną osobą. Marcin jest zawsze przygotowany, doskonale odnajduje się w kontekście spotkania i niezwykle szybko potrafi nawiązać kontakt z publicznością. To co doceniam najbardziej, to komfort jaki Marcin zapewnia będąc partnerem na scenie w błyskotliwych dialogach, jak również w nieoczekiwanych sytuacjach, które zawsze potrafi zmienić tak, by odbiorca był zachwycony.

Aleksandra Krukowska
Brand Business Director
L’Oréal Professionnel Paris

Polskie Radio

Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję Pana Marcina Mańkę, jako godnego zaufania partnera, wszystkim firmom zainteresowanym rozwojem umiejętności swoich pracowników.

Urszula Stroińska
Kierownik Centrum Edukacji Medialnej
Centrum Edukacji Medialnej

Prudential Financial, Inc

Wykład i sposób prowadzenia bardzo się podobał. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze szansę współpracować.

Dariusz Modzelewski
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych Pramerica Życie TUiR SA
Prudential Financial, Inc.

AVENHANSEN

Szkolenia, prezentacje i warsztaty prowadzone przez Pana Marcina Mańkę charakteryzują się dynamizmem oraz bardzo praktycznym podejściem do każdego tematu, co sprawia, że Klienci chętnie wracają na nasze, wspólnie realizowane szkolenia.

Aleksandra Bilińska
Manager ds. Organizacji Szkoleń
AVENHANSEN

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Firma Marcin Mańka i Partnerzy zorganizowała dla naszych współpracowników spotkanie motywacyjne. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Całość była przeprowadzona bardzo profesjonalnie, z uwzględnieniem specyfiki grupy. To co szczególnie zwraca uwagę to szybkość z jaką udało się przełamać bariery pomiędzy uczestnikami i zaangażować ich do czynnego udziału w ćwiczeniach. Dziękujemy.

Tomasz Rega
Dyrektor Oddziału w Bydgoszczy
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Mattel-brand-e1495131763780

KLER S.A.

Pan Marcin Mańka znakomicie wywiązał się z przypisanych mu zadań.

Marta Piwowarska
Produkcje Filmowe oraz Product Placement
KLER S.A.

Insoft Sp. z o.o.

Dziękujemy Panu Marcinowi Mańce za świetne przeprowadzenie Konferencji z okazji 25 lecia Insoft. Zdecydowanie możemy polecić Pana Marcina jako Konferansjera prowadzącego imprezy konferencyjne.

Jacek Dutka
Prezes Zarządu
Insoft Sp. z o.o.

provident_colour_logo_rgb-e1495132017393

DB Schenker Rail Polska S.A.

Z przyjemnością stwierdzam, że usługa szkoleniowa realizowana przez firmę Mańka and Partners spełniała najwyższe standardy w zakresie kształcenia. W związku z powyższym rekomenduję firmę jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w realizacji szkoleń.

Artur Sikorski
IT Project Management Region East
DB Schenker Rail Polska S.A.

Caritas Polska

Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Panem Marcinem Mańką.

Marcin Brzeziński
Zastępca Dyrektora
Caritas Polska

CLARENA

Profesjonalizm z dużą dawką dobrego humoru. Polecam!

Aleksandra Wysocka
Kierownik Działu Wdrożeń
CLARENA

Horton International

Bardzo pozytywnie oceniam szkolenie przeprowadzone przez Marcina Mańkę. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, z uwzględnieniem potrzeb uczestników. Wiedza była przekazywana na konkretnych przykładach. Naszą uwagę zwróciła bardzo dobra komunikacja Trenera z grupą, dobra organizacja oraz obszerne materiały szkoleniowe. Marcin daje bardzo trafne i szczere wskazówki rozwojowe dla każdego uczestnika.

Paulina Baranowska
Managing Partner
Horton International Poland

Siemens-logo-e1495132076809

Avenir Medical

W imieniu zarządu Avenir Medical, właściciela marki Twoje Soczewki, pragnę podziękować Marcinowi Mańce za przeprowadzone szkolenie z zakresu Komunikacji Autoprezentacji. Szkolenie przebiegło w przyjaznej atmosferze, co pozwoliło jego uczestnikom w pełni przyswoić przekazane informacje.

Dyrekcja
Avenir Medical

Akademia Biznesu MDDP

Współpraca z Marcinem Mańką układa się pomyślnie. Jest osobą kreatywną, pełną pomysłów, a do tego pracowitą i sumienną. Warsztaty prowadzi profesjonalnie, nawiązuje bardzo dobre relacje z grupą uczestników, a podczas szkolenia podawane są ciekawe, praktyczne przykłady dopasowane do konkretnej branży. Z przyjemnością rekomenduję pracę Marcina.

Magdalena Tomaszewska
Menedżer Projektów
Akademia Biznesu MDDP

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Usługa szkoleniowa wykonana była w sposób należyty i z zaangażowaniem.

Aleksandra Piszczorowicz
Dyrektor Departamentu Promocji i Marketingu
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

WhirlpoolCorp-2017Logo_2C_B-e1495132093673

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi

Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

STRABAG

Doceniamy profesjonalizm, formę i jakość szkoleń prowadzonych przez Akademię Komunikacji i Wizerunku. Zostały one przeprowadzone na wysokim poziomie merytorycznym, co pozwoliło na wzbogacenie wiedzy oraz podniesienie kwalifikacji uczestników. Bazując na naszych doświadczeniach polecamy firmę jako solidnego partnera biznesowego.

Adrianna Hapanowicz
Specjalista ds. szkoleń i rekrutacji
HR BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Profi Biznes Group

Pana Marcina cechuje sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność, co daje gwarancję rzetelnie wykonanej pracy, wykładów. Jest trenerem wysoko cenionym przez odbiorców szkoleń. Szybko i efektywnie buduje pozytywne relacje ze słuchaczami jak i osobami współpracującymi.

Sylwia Majewska
Prezes
Profi Biznes Group

Event Camp

Podczas wydarzenia Marcin Mańka wystąpił z prelekcją na temat autoprezentacji, komunikacji werbalnej i niewerbalnej oraz ich znaczeniu podczas odbywania rozmów kwalifikacyjnych. Już podczas przygotowań do konferencji Pan Marcin wykazywał się ogromnym profesjonalizmem, dzięki czemu nasza komunikacja przebiegała bez zarzutu. Wykład spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników i uzyskał najwyższe oceny w ankietach przeprowadzonych po wydarzeniu.

Dorota Rogozińska
Koordynator Projektu
Event Camp

Bespoke

Akademia zorganizowała dla naszego klienta wykład z zakresu promocji firmy w mediach społecznościach, jesteśmy zadowoleni. Polecamy.

Łukasz Klimczak
Członek Zarządu
Bespoke 

GEODIS Polska Sp. z o.o.

Miła atmosfera, pozytywny prowadzący, który posiada bardzo dużą wiedzę w temacie. Szkolenie podparte różnymi barwnymi i rzeczowymi przykładami, filmami. Rekomenduję!

Izabela Michałowska-Wyborska
HR Manager
GEODIS Polska Sp. z o.o.

GIWK

Podczas szkolenia wykorzystane zostały nietypowe narzędzia. Dzięki temu pozyskana wiedza, w tym wynikająca z możliwości samooceny własnych umiejętności, stanowi niewątpliwą wartość wyniesioną ze szkolenia. Szkolenie prowadzone było w miłej atmosferze sprzyjającej zwłaszcza realizacji części warsztatowej. Polecamy tego szkoleniowca.

Monika Piotrowska-Szypryt​
Rzecznik Prasowy ​
Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o.​

Polbruk S.A.

Polecam współpracę z Panem Marcinem Mańką, szczególnie firmom, które dążą do tego, by ich pracownicy podnosili swoje kompetencje sprzedażowe. Warto inwestować w ambitnych ludzi.

Katarzyna Stankiewicz
Główny Specjalista ds. Marketingu
Polbruk S.A.

Coca-Cola HBC Polska

Marcin prowadził dla nas dwa międzynarodowe eventy w języku angielskim, w tym bardzo dużą konferencję. Punktualny, przygotowany, niezawodny a do tego bardzo miły. Polecamy.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

Orchidea Group

Entuzjazm, profesjonalizm, uśmiech i zapał do pracy to cechy Marcina. Co najważniejsze, Marcin Mańka to bardzo sympatyczny człowiek, więc praca z nim jest przyjemna.

Sebastian Wasiński
Członek Zarządu
Orchidea Group

SBR Bank

Marcin jest wyjątkowym człowiekiem potrafiącym zarażać swoim entuzjazmem. Cechuje go bardzo duży profesjonalizm, który to mogliśmy dostrzec podczas przeprowadzonego dla nas szkolenia. Sposób przygotowania, interakcja z uczestnikami, wiedza wyniesiona ze spotkania sprawiły, że jeszcze niejednokrotnie z skorzystamy z jego usług. Polecam innym, naprawdę warto!!!

Tomasz Gromada 
Prezes Zarządu 
SBR Bank

KAPlast

Jestem zdecydowanie zadowolony ze szkolenia. Marcin jest osobą profesjonalną, otwartą i sympatyczną.
Grzegorz Kapka
Prezes Zarządu
KAPlast

Ewe

Marcin jest profesjonalnym nauczycielem. Potrafi słuchać, koncentruje się w pełni na uczestnikach dając trafne wskazówki.

Aleksandra Rusin
Koordynator systemów zarządzania
EWE

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Wierzy, że wszystko jest możliwe. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. Rekomenduję Marcina każdemu, kto szuka świetnego coacha.

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

Coca-Cola

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

ING_logo-e1495131932575

DB Cargo Polska S.A.

Nasi pracownicy wzięli udział w szkoleniu z zakresu prowadzenia prezentacji biznesowych prowadzonym przez Pana Marcina Mańkę. Bardzo docenili duże doświadczenie prowadzącego, które dzięki dzieleniu się z uczestnikami wieloma przykładami z życia, wspierało przyswajanie nowej wiedzy. Pan Marcin zbudował na szkoleniu bardzo przyjazną atmosferę, która pomogła uczestnikom przełamywać bariery i obawy związane z wystąpieniami publicznymi i wyciągać z tego cenne dla siebie wskazówki.

Katarzyna Zajder
Professional Development
DB Cargo Polska S.A.

MAZURKAS TRAVEL POLAND

Z wielką przyjemnością będziemy rekomendować Pana usługi.

Barbara Zygmunt
Dyrektor Biura Konferencji i Kongresów
MAZURKAS TRAVEL POLAND

Levi Strauss Poland

Pan Marcin Mańka przeprowadził dla Levi’s Polska Sp. z o.o. szkolenie z wystąpień telewizyjnych. Jestem bardzo zadowolona. Dzięki temu przygotowaniu wystąpienie w programie na żywo w telewizji odbyło się na najwyższym poziomie.

Justyna Gościńska
Regionalny Dyrektor Marketingu
Levi Strauss Poland

BayWa r.e.

Moje wrażenie jest super ponieważ szkolenie było ciekawe i dynamiczne, nie było nudnych książkowych treści. W zasadzie to tak szybko minął ten czas szkolenia, że samą mnie to zaskoczyło, treść była wartościowa i słuchałam z zaciekawieniem.

Katarzyna Biesiada
Kierownik obsługi klienta
BayWa r.e.

Grupa LoVo

Są dwa rodzaje szkoleń: takie które są potrzebne, ale szybko się je zapomina, i takie, które są potrzebne, ale zapamiętuje się je na bardzo długo. Do tej drugiej grupy zaliczam szkolenie w temacie prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych przeprowadzone przez Marcina Mańkę.

Andrzej Dąbrowa
Członek Zarządu
Grupa LoVo

DISCOVERY

Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i swobody, które go cechują. Jeśli zależy Państwu na jakości i pozytywnym klimacie podczas współpracy, polecamy.

Bartłomiej Główczyński
Marketing Director
DISCOVERY

Mitsubishi_Electric_logo-e1495131969841

UPC Polska

Pan Marcin Mańka jest osoba godną polecenia. Praca z nim była przyjemnością.

Ewa Sadowska
Communications Manager, CSR & Brand PR Lead CEE
UPC Polska

TETRA PAK

Znakomicie wywiązał się z powierzonego zadania, umiejętnie łączył elegancję z dużą dawką humoru.

Monika Zonko
Koordynator ds. Jakości
TETRA PAK

BayWa r.e.

Jestem pod dużym wrażeniem szkolenia, które prowadził Marcin. Pełen profesjonalizm, swobodna atmosfera i duża dawka wiedzy, która z pewnością przyda się w dalszej zawodowej karierze.

Magdalena Kostecka
Sales Specialist
BayWa r.e.

Fundacja LOTTO Milion Marzeń

Pragniemy wyrazić pełne zadowolenie ze współpracy. Naszym zdaniem to godni polecenia profesjonaliści, świadczący usługi na najwyższym poziomie.

Bartosz Mielecki
Prezes Zarządu
Fundacja LOTTO Milion Marzeń

GOLUB GETHOUSE

Z przyjemnością polecam Pana Marcina Mańkę, jako osobę rzetelną, doświadczoną i profesjonalną, wykazującą pełne zaangażowanie w realizację powierzonego mu zadania.

Monika Czerska
Dyrektor Marketingu
GOLUB GETHOUSE

logo_interia_integral

Fundacja Orange

Współpraca przebiegła w miłej atmosferze. Jesteśmy z niej zadowoleni.

Jadwiga Czartoryska
Prezes Zarządu
Fundacja Orange

Orchidea Group

Jesteśmy pod wrażeniem nietypowego podejścia trenerów i sympatycznej, luźnej atmosfery, którą wytworzyli. Duża dawka przydatnej wiedzy, głównie zabawne ćwiczenia praktyczne i wiele ciekawostek, sprawiły, że był to pożytecznie i przyjemnie spędzony czas.

Bartek Chojnacki
Junior Account Manager
Orchidea Group

wp-logo-e1495132033128

Horton International

Szkolenie z panem Marcinem było dobrze zainwestowanym dla nas czasem, doceniamy świetne przygotowanie merytoryczne oraz prezentację i warsztaty w przyjaznej atmosferze. Pozwoliło nam to na zwiększenie naszej kreatywności oraz było elementem integracji naszego zespołu, dlatego z przyjemnością rekomendujemy pracę pana Marcina.

Anna Konowrocka
Associate Partner
Horton International Poland

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

orlen_upstream_logo

KIC InnoEnergy Poland Plus

Szkolenie zostało zorganizowane w profesjonalny sposób, miało wysoki poziom merytoryczny  oraz przebiegało w miłej, partnerskiej atmosferze. Zakładane cele szkolenia zostały w pełni osiągnięte, natomiast rezultaty są widoczne w pracy codziennej. Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Marcina Mańki.

Michał Kraszewski
Business Creation Project Manager
KIC InnoEnergy Poland Plus

Lasy Państwowe

Profesjonalnie poprowadzone, interesujące zajęcia, które sprawiły, że uczestnicy inaczej spojrzeli na swoje możliwości. Atmosfera zajęć pozwoliła przełamać lęki uczestników, odkryć drzemiące w nich pokłady kreatywności i uwierzyć w swoje możliwości.

Zbigniew Kamiński
Rzecznik prasowy
Lasy Państwowe

ZUS_logo-e1495132109891

DERMEDIC

W imieniu swoim i pracowników, którzy odbyli szkolenie z prezentacji biznesowych i wystąpień publicznych, udzielam rekomendacji Panu Marcinowi Mańce. Dziękuję serdecznie.

Iga Fuss
Dyrektor Marketingu
DERMIEDIC (Biogened)

BayWa r.e.

Warsztat z Marcinem to jedno z najbardziej rozwijających szkoleń w jakim uczestniczyłam. Szczególnie polecam warsztat indywidualny. Marcin to profesjonalista, który świetnie łączy przekazywanie swojej wiedzy z cudownie życzliwym podejściem do drugiego człowieka.

Gabriela Janawa
Logistic Specialist
BayWa r.e.

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Uczestnicy zajęć w ankietach podkreślali jego profesjonalizm, umiejętność nawiązywania konsymptkatu z grupą, ciekawy sposób prowadzenia zajęć, a przede wszystkim wagę przekazywanych treści i ich przydatność w pracy dyrektora i nauczyciela. Z przyjemnością rekomenduję Marcina Mańkę jako trenera.

Marzena Roth
Dyrektor
Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Szkolenie było doskonale dostosowane do uczestników. Prowadzący umiejętnie, pomijając trudny naukowy język, przekazał wszystkie ważne informacje, kierując je jednocześnie na rozwijanie umiejętności praktycznych. Na podkreślenie zasługuje również umiejętność zaangażowania wszystkich uczestników.

Bożena Pałasz​
Główna Księgowa​
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.​

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Szczególnie cenię atmosferę otwartości i bezpieczeństwa, która bardzo pomogła nam przełamać lęk przed wystąpieniami. Zyskaliśmy sporo pewności siebie i odkryliśmy talenty! Jestem przekonana, że szkolenie pozwoli nam wykorzystać video w marketingu.  

Dr n. med. Małgorzata Klimczak-Filippowicz, MBA
Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu
EUROIMMUN POLSKA Sp. z o.o.

Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

W realizacji powierzonych mu zadań Pan Marcin wykazuje znakomity profesjonalizm, ale także ogromne zaangażowanie i wyczucie. Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy Pana Marcina Mańkę jako godnego zaufania eksperta.

Paweł Łukasiak
Prezes
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

Entertainment Group

Na podstawie dotychczasowej współpracy, polecam wiedzę, kulturę osobistą, profesjonalizm i doświadczenie Marcina Mańki. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca będzie równie udana i satysfakcjonująca jak dotychczas.

Grzegorz Zięba
Wiceprezes Zarządu
Entertainment Group

BayWa r.e.

Szkolenie z autoprezentacji w wykonaniu Marcina jest kompletnym kompendium teorii oraz praktyki. To połączenie doświadczenia, wiedzy psychologicznej oraz niezwykle sympatycznej i otwartej atmosfery. Dzięki pracy indywidualnej oraz w grupach mogliśmy przełamać swoje bariery, a jednocześnie zintegrować się z naszymi kolegami i koleżankami z pracy.

Anna Magiera
Marketing Specialist
BayWa r.e.

British Automotive Centrum

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem podczas ekskluzywnego spotkania dla naszych klientów (…).
(…) całość poprowadził tak, że Panie znakomicie się bawiły i odnalazły mentora podczas tego wydarzenia.

Anna Kwaśnik
Marketing Manager
British Automotive Centrum

Węgrowski Ośrodek Kultury

Współpraca z Panem Marcinem to przede wszystkim wysoki profesjonalizm i merytoryczne podejście do obowiązków (…). Nie do przecenienia jest również poczucie humoru oraz uniwersalność języka jakim posługuje się Pan Marcin Mańka(…).

Katarzyna Zabadała
Dyrektor
Węgrowski Ośrodek Kultury

Endorfina Events

Marcin prowadził dla naszych klientów wysokiej rangi eventy i konferencje w języku angielskim. Na przykład spotkanie premierów z przedstawicielami biznesu w trakcie festiwalu filmowego w Karlowych Warach. Potrafi zachować zimną krew i świetnie sobie radzi także w bardzo wymagających sytuacjach. Polecamy.

Michał Lizner
Business Development Manager
Endorfina Events

BayWa r.e.

Bardzo polecamy szkolenia z Marcinem. Profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego uczestnika, dopasowany materiał do grupy, duża elastyczność i przede wszystkim ogrom wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej. Najlepszy ekspert w swojej dziedzinie.

Dell Technologies

Dużo jest tych „pierwszych razy” w wystąpieniach publicznych 🙂 do 10, 50, 100, 500-osobowej publiczności; na żywo, on-line, ze scenariuszem w tle lub w debacie na żywo. Ja miałam tą ogromną przyjemność spotkać na swojej drodze Marcina i wspólnie podjęliśmy się głębokiej pracy nad przygotowaniami do moich wystąpień – świadomie, profesjonalnie, bezpiecznie i z duuużą dawką pozytywnego nastawienia. Cieszę się, że mogłam czerpać z Towjego doświaczenia Marcin! Dziękuję za nasz wspólny czas!

Iryna Szwabowska
Senior Sales Manager – CSR and Sustainability Ambassador
Dell Technologies

Kramp

To nie tylko przyjemność współpracy, zadowolenie gości ale również spokój – kiedy wiem, że event jest w dobrych rękach a Marcin potrafi odnaleźć się znakomicie w każdej, nawet niespodziewanej sytuacji. Wszystko to zawsze z uśmiechem na ustach. Dziękuję.

Monika Leksowska
Marketing Manager 
Kramp

Agencja Marketingowa

Marcin  poprowadził dla nas międzynarodową konferencję dla kluczowego klienta. Marcin jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Merytoryczne podejście do swoich zadań, wysoka kultura osobista oraz zdolności komunikacyjne i interpersonalne to ogromne zalety współpracy.

Paulina Bekas
Właściciel
Agencja Marketingowa

Tatrzański Park Narodowy

Szkolenie w stu procentach spełniło oczekiwania. Marcin świetnie identyfikuje rzeczywiste problemy wystąpień publicznych, szuka przyczyn naszych obaw, a nie tylko pracuje nad technikami. O tych jednak nie zapomina. Czyli trochę psychologii, sporo praktyki, duża dawka śmiechu w przyjaznej atmosferze. No i progres wszystkich uczestników. Bardzo polecam!

Paulina Kołodziejska
Kierownik Zespołu Komunikacji i Wydawnictw
Tatrzański Park Narodowy

DB Cargo Polska SA

Szkolenie otwarte z wystąpień publicznych i autoprezentacji prowadzone przez Marcina jest pozycja obowiązkową dla każdej osoby, której zależy na tym, by lepiej poznać, zrozumieć i rozwijać siebie i swój warsztat w tym zakresie!

Jędrzej Wróżyna
Dyrektor ds. BHP
DB Cargo Polska SA

Wod- Bud

Szkolenia prowadzone przez Marcina są w pełni profesjonalne. Swoboda, z jaką prowadzi zajęcia, przy jednoczesnym podparciu duża wiedzą psychologiczną, powodują, że nauka wystąpień jest przyjemnością.

Jędrzej Wojtaszek
Prezes Zarządu
Wod- Bud

Biuro Ministra

Kreatywne zadania, budujące dyskusje i poruszane wątki z psychologii stały się dla mnie inspiracją do dalszego poznawania technik autoprezentacji. Na spotkaniach panowała miła i przyjazna atmosfera, a sposób przekazywania wiedzy przez Marcina był przejrzysty i klarowny. Polecam z całego serca!

Emilia Komar
Asystent Sekretarza Stanu
Biuro Ministra

Simployer Tech Polska

Bardzo polecam szkolenia prowadzone przez Marcina. Szkolenie było bardzo profejonalnie przygotowane, odbywało się w przyjaznej atmosferze w ultra komfortowych warunkach. Wróciłem pełen wiedzy, wniosków i przemyśleń – ogromna wiedza Marcina, zarówno psychologiczna jak i zdobyta w pracy w mediach, pozwala zgłębić temat szkolenia.

Marcin Kaszkur
Branch Manager
Simployer Tech Polska

Mikomax Smart Office

Było intensywnie, ale to, co najważniejsze-skutecznie. Szkolenie uwypukliło mocne strony, które są supermocą podczas każdego naszego wystąpienia i dlatego warto o nich pamiętać stojąc przed grupą lub okiem kamery.

Anna Abramczyk-Spertusiak
HR Business Partner
Mikomax Smart Office

Holistic Power

Bardzo fajne szkolenie, polecam każdemu, kto mierzy się z tremą przed i w trakcie wystąpień przed kamerą czy większą publicznością. Marcin szczegółowo omawia jak sobie z tym radzić, daje wiele wskazówek, przykładów z życia, ale przede wszystkim zwraca dużą uwagę na aspekt psychologiczny budując świadomość.

Edyta Baczewska
Właściciel
Holistic Power

Sky&Sand Marketing Agency

Bardzo polecam szkolenie z wystąpień publicznych, które otworzyło przede mną nowe horyzonty. Niezwykle profesjonalnie poprowadzone przez Marcina, z wieloma praktycznymi ćwiczeniami i wskazówkami.

Maria Smoleńska
Managing Director
Sky&Sand Marketing Agency

LEKAM

Rekomenduję Pana Marcina Mańkę jako szkoleniowca. Utrzymał w napięciu i zaangażowaniu mój liczny zespół podczas 3,5 godzinnych warsztatów. Otrzymał też wysokie noty od słuchaczy dzięki swojemu interdyscyplinarnemu podejściu do zagadnień związanych z „Wystąpieniami publicznymi”.

Lek. med. Michał Tarnowski
Dyrektor Działu
LEKAM

Versuni Poland sp. z o.o.

Marcin robi to dobrze. Daje narzędzie, które pomaga w pracy. I w życiu. Warto.

Agnieszka Kulczycka
CEE attorney-at-law
Versuni Poland sp. z o.o.

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Kursy online