Skuteczny lider

Warszawa

1900 PLN netto (1 osoba)

Grupa VIP do 6 osób

Marcin Mańka

Ponad 150 listów referencyjnych – Realne doświadczenie w sprzedaży, marketingu, relacjach, biznesie i ogólnopolskich mediach (20 lat) – 3 szkoły psychologiczne, prawo i szkoła aktorska. Prowadzenie badań z zakresu psychologii wpływu społecznego.

ZAPYTAJ O WYCENĘ DLA TWOJEJ FIRMY LUB KONSULTACJE INDYWIDUALNE 

Szkolenia indywidualne wyceniane są jak coaching biznesowy – ceny są w zakładce coaching

Marcin Mańka

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły), prawnicze i szkoła aktorska.

Doświadczenie w sprzedaży i relacjach klientami (manager), marketingu, biznesie i w ogólnopolskich mediach w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, Polsat. (20 lat). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe. Prowadzenie badań z zakresu wizerunku w sprzedaży i obsłudze klienta. 

Ponad 150 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin_Manka_Voyo_Final_1_Maniejsza

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY WYBÓR JEŚLI SZUKASZ SZKOLENIA Z TEGO TEMATU

Unikalne podejście
Skupiam się na określeniu i usunięciu przyczyn, a nie jedynie skutków

PONAD 150 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOTYCHCZAS ZAUFALI MI MIĘDZY INNYMI

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży i relacji z klientami na stanowiskach managerskich,
 • właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo,
 • współtworzył dwa najlepiej zarabiające programy call tv w kraju. 

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Agent/psycholog w programie „Celebs Go Dating Polska – Gwiazdy Idą na Podryw” (Eska Tv, Polsat Cafe, Polsat Go)
 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU EVENTÓW - wybrane wydarzenia

 • „Czech and Polish Business Mixer – Karlovy Vary International Film Festival” Spotkanie premierów i biznesu. Język: angielski.
 • „Airtec Frankfurt – International Trade Fair for Aerospace Suppliers” Czołowe na świecie targi rozwiązań dla lotnictwa. „Get together evening”. Język: angielski.
 • 90 Międzynarodowy Kongres EOS Największe europejskie spotkanie ortodontów, organizowane każdego roku w innym kraju. 5 lat przygotowań, 2500 uczestników z 72 krajów. Język prowadzenia: angielski.
 • „Future Internet Week” Jedna z najważniejszych konferencji podczas prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Język: angielski.
 • Uruchomienie pierwszej sieci 5G w Polsce T-Mobile. Historyczny moment, wielu ważnych gości z Polski i ze świata. Język: angielski.
 • „Coca- Cola Leadership Conference 2017” Gigantyczna konferencja dla firmy Coca-Cola HBC. Język: angielski.
 • „Konferencje Discovery Channel” Prowadzenie spotkań z największymi gwiazdami Discovery Channel, między innymi: Bear Gryll czy, magik Dynamo. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa europejskiego Konkursu „Discover e-volunteering” Wydarzenie zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, wpisujące się w Program obchodów prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W konkursie brały udział organizacje z 19 państw UE. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa Konkursu „Dobroczyńca Roku 2011” Konkurs dla biznesowej elity naszego kraju.
 • Koncerty finałowe ogólnopolskiej akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” Edycje 2009, 2010, 2011, 2012.
 • 42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów z Deutsche Gesellschaft fur Neurochirurgie Międzynarodowy zjazd najlepszych neurochirurgów. Język: angielski.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS SZKOLENIA

Skuteczna firma to zgrana i dobrze współpracująca grupa ludzi, która, wykorzystując swoje umiejętności, wzajemnie się uzupełnia. Współpraca nie jest łatwa, ponieważ wymaga dużej elastyczności od każdego z członków zespołu. Różnice charakterów, sposobów postrzegania oraz interpretowania świata i wydarzeń są spore. By wspólnie osiągnąć sukces, trzeba umieć  pokonać te bariery, a to zadanie dla mądrego lidera.

Żaden skuteczny zespół nie istnieje bez osoby, która stoi na jego czele i nadaje odpowiedni kierunek działaniom. Umiejętnie łączy talenty jednostek tak, by, zamiast znakomitych solistów, stali się idealnie brzmiącą orkiestrą. Każdy, kto choć raz był liderem, wie, jak trudne i odpowiedzialne jest to zadanie.

Bardzo przydatna w tej sytuacji jest wiedza dotycząca mechanizmów funkcjonowania grup, jednak to nie wszystko. Podczas szkolenia dowiesz się, jak umiejętnie motywować swój zespół, będąc wzorem do działania. Nauczysz się przełamywać schematy myślenia oraz podejmować trudne, lecz słuszne decyzje. Dowiesz się, jak stawiać realne wymagania, tak, by stale podnosić jakość pracy. Zainspirujesz swoich ludzi i sprawisz, że będą chcieli za Tobą podążać. Wykorzystasz wiedzę psychologiczną w praktyce i odkryjesz siłę drzemiącą w Twoim zespole.

Czy wiesz?

 • w jaki sposób umiejętnie kształtować wizerunek skutecznego lidera?
 • jak wykorzystać wiedzę na temat psychologii społecznej w procesie budowania autorytetu?
 • jak rozwijać i wykorzystywać inteligencję emocjonalną w zarządzaniu?
 • jak zbudować zgrany i skuteczny zespół?
 • jak wykorzystać wiedzę na temat mechanizmów komunikacji interpersonalnej w autoprezentacji?
 • jak radzić sobie w trudnych i konfliktowych sytuacjach? 
 • jak umiejętnie, w zdrowy i stanowczy sposób stawiać granice?

ale również

 • jak prowadzić efektywne spotkania z zespołem?
 • jak wygłaszać mowy dla pracowników?
 • jak radzić sobie z własnymi emocjami?
 • jak skutecznie radzić sobie z emocjami przełożonych, współpracowników i podwładnych? 
 • jak rozwijać pewność siebie i budować autorytet swoją postawą?
 • jak odpowiednio stosować zasady Dress code?
 • jak tworzyć wspierającą i kreatywną atmosferę do pracy? 
 • jak inspirować swój zespół do pokonywania ograniczeń? 

JEŚLI CHCESZ BYĆ SKUTECZNYM LIDEREM, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W SZKOLENIU, DZIĘKI KTÓREMU

Zaczniesz

 • właściwe pojmować rolę lidera w nowoczesnej organizacji,
 • skutecznie wpływać na ludzi wykorzystując wiedzę psychologiczną,
 • świadomie budować wizerunek charyzmatycznego lidera.

przestaniesz

 • popełniać ciągle te same błędy, które obniżają Twój autorytet,
 • podchodzić asekuracyjne do roli lidera,
 • być uciekającym od odpowiedzialności naśladowcą, zamiast odważnym prekursorem.

Rozwiniesz

 • umiejętność prowadzenia spotkań i wystąpień publicznych,
 • umiejętność komunikowania trudnych decyzji,
 • umiejętność stosowania zasad Dress Code w oparciu o wymogi korporacyjne.

program szkolenia

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Jeśli w programie danego szkolenia nie ma bloku, na którym Ci zależy, dodam go, wykorzystując elementy innych projektów. Moje szkolenia są zawsze maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta.

 • Rola lidera w oparciu o psychologię władzy.
 • Wiarygodność – autoprezentacja lidera w oparciu o odkrycia psychologii wpływu społecznego.
 • „Zapinamy pasy”, czyli jak przygotować swoją psychikę. Blok przygotowany w oparciu o założenia terapii ACT (Acceptance and Commitment Therapy).
 • Inteligencja emocjonalna lidera, czyli sposoby radzenia sobie z emocjami swoimi i innych.
 • Rozwijanie pewności siebie.
 • Efektywna komunikacja w pracy managera – trzy poziomy wpływu, czyli mechanizmy komunikacji interpersonalnej. Blok przygotowany w oparciu o psychologię komunikacji. 
 • Zdrowe granice – czyli o tym jak być stanowczym i łagodnym. Asertywność w biznesie i relacjach prywatnych.
 • Delegowanie i egzekwowanie.
 • Informacja zwrotna i rozmowy dyscyplinujące.
 • Komunikowanie trudnych decyzji.
 • Umiejętne rozwiązywanie konfliktów.
 • Perswazja – czyli najważniejsze reguły psychologii wpływu społecznego.
 • Podstawy psychologii grupy i budowanie zespołu w oparciu o szacunek, zaufanie. 
 • Prowadzenie spotkań dla zespołu.
 • Automotywacja i motywowanie innych.
 • Odpowiednia wizja, jasny cel, skuteczny plan – jak je formułować. 
 • Narzędzia coachingowe w pracy lidera. 
 • Osobisty program rozwoju w oparciu o techniki i narzędzia coachingowe.

miejsce i forma szkolenia

Formuła VIP. Bardzo mała grupa do 6 osób. Bardzo dużo praktyki. Wyjątkowe warunki i świetny catering.
Szkolenie odbywa się w naszej prywatnej sali szkoleniowej.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Kursy online