Szkolenia live online

 

Szkolenia online to genialny sposób na naukę!
Dlaczego? Bo uczysz się tam gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak długo chcesz,
a wszystko za pomocą komputera  albo telefonu. Efekty zależą jedynie od Twojej decyzji i tego czy naprawdę postanowisz coś zmienić. Jeśli tak, to nie ma co zwlekać – sprawdź moją ofertę całych szkoleń live online oraz kursów live online. 

Całe szkolenia live online

Szkolenie live online to projekt  o identycznym programie jak w przypadku szkoleń stacjonarnych, ale odbywający się w wirtualnej rzeczywistości, w określonym czasie, na żywo. Możesz wziąć w nim udział z dowolnego miejsca jeśli tylko masz do internetu oraz komputer z kamerą i mikrofonem.
Po wyborze szkolenia i zapisie na wybrany termin otrzymasz dane dostępu do szkolenia, całość jest bardzo prosta, logujesz się swoim mailem na wskazanej stronie www i jesteś na szkoleniu, siedząc wygodnie np. w swoim salonie. 

Całość odbywa się bardzo podobnie jak szkolenie stacjonarne, program jest identyczny, szkolenie jest bardzo aktywne i przygotowane tak żeby było bardzo ciekawe, mamy przerwy, dostajesz materiały mailem i jesteś w ciągłym kontakcie na żywo ze mną i innymi uczestnikami. Cały czas wszyscy się widzimy i słyszymy. W trakcie każdego projektu wykorzystuję bardzo wiele różnego rodzaju ćwiczeń, dyskusje, pytania, ćwiczenia w parach, prezentacje, materiały wideo i dźwiękowe. Bardzo dbam o pełne zaangażowanie.

Jedyne, czego potrzebujesz to komputer / laptop z kamerą i mikrofonem oraz prędkość internetu – min. 5Mb/s żeby zachować wysoką jakość transmisji audio i video.

Kursy live online

Jest to forma bardzo podobna do szkolenia live online. Kursy są krótsze, skupimy się w nich na nauce konkretnych umiejętności. Całość podobnie jak w szkoleniach odbywa się na żywo w wirtualnej rzeczywistości, w ustalonym wcześniej czasie. Dostęp do kursu otrzymujesz po zapisie na wybrany temat i termin. W kursie live online możesz wziąć udział jeśli masz dostęp do internetu i tablet, smartfon lub komputer. W przeciwieństwie do wielu innych ofert ilość osób biorących udział w kursach live online jest u mnie ograniczona. To oznacza, ze mimo krótkiej formy zawsze masz kontakt ze mną i uczestnikami kursu na żywo, wszystkie kursy są bardzo aktywne, zawierają ćwiczenia, dostajesz materiały, uczysz się i dobrze bawisz. Całość jest bardzo aktywna i bardzo praktyczna. 

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka Akademia Komunikacji i Wizerunku 2017

Szkolenia online