Personal branding

Nieświadome bariery, cele, zamiana, marketing, motywacja i sukces

Warszawa

1900 PLN netto (1 osoba)

Grupa VIP do 6 osób

Marcin Mańka

Ponad 150 listów referencyjnych – Realne doświadczenie w sprzedaży, marketingu, relacjach, biznesie i ogólnopolskich mediach (20 lat) – 3 szkoły psychologiczne, prawo i szkoła aktorska. Prowadzenie badań z zakresu psychologii wpływu społecznego.

ZAPYTAJ O WYCENĘ DLA TWOJEJ FIRMY LUB KONSULTACJE INDYWIDUALNE 

Szkolenia indywidualne wyceniane są jak coaching biznesowy – ceny są w zakładce coaching

Marcin Mańka

Jestem prezenterem, psychologiem, trenerem kompetencji miękkich i coachem. Łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły), prawnicze i szkoła aktorska.

Doświadczenie w sprzedaży i relacjach klientami (manager), marketingu, biznesie i w ogólnopolskich mediach w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, Polsat. (20 lat). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe. Prowadzenie badań z zakresu wizerunku w sprzedaży i obsłudze klienta. 

Ponad 150 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin_Manka_Voyo_Final_1_Maniejsza

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY WYBÓR JEŚLI SZUKASZ SZKOLENIA Z TEGO TEMATU

Unikalne podejście
Skupiam się na określeniu i usunięciu przyczyn, a nie jedynie skutków

PONAD 150 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOTYCHCZAS ZAUFALI MI MIĘDZY INNYMI

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży i relacji z klientami na stanowiskach managerskich.
 • właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo.
 • współtworzył dwa najlepiej zarabiające programy call tv w kraju.

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Agent/psycholog w programie „Celebs Go Dating Polska – Gwiazdy Idą na Podryw” (Eska Tv, Polsat Cafe, Polsat Go)
 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU EVENTÓW - wybrane wydarzenia

 • „Czech and Polish Business Mixer – Karlovy Vary International Film Festival” Spotkanie premierów i biznesu. Język: angielski.
 • „Airtec Frankfurt – International Trade Fair for Aerospace Suppliers” Czołowe na świecie targi rozwiązań dla lotnictwa. „Get together evening”. Język: angielski.
 • 90 Międzynarodowy Kongres EOS Największe europejskie spotkanie ortodontów, organizowane każdego roku w innym kraju. 5 lat przygotowań, 2500 uczestników z 72 krajów. Język prowadzenia: angielski.
 • „Future Internet Week” Jedna z najważniejszych konferencji podczas prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Język: angielski.
 • Uruchomienie pierwszej sieci 5G w Polsce T-Mobile. Historyczny moment, wielu ważnych gości z Polski i ze świata. Język: angielski.
 • „Coca- Cola Leadership Conference 2017” Gigantyczna konferencja dla firmy Coca-Cola HBC. Język: angielski.
 • „Konferencje Discovery Channel” Prowadzenie spotkań z największymi gwiazdami Discovery Channel, między innymi: Bear Gryll czy, magik Dynamo. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa europejskiego Konkursu „Discover e-volunteering” Wydarzenie zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, wpisujące się w Program obchodów prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W konkursie brały udział organizacje z 19 państw UE. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa Konkursu „Dobroczyńca Roku 2011” Konkurs dla biznesowej elity naszego kraju.
 • Koncerty finałowe ogólnopolskiej akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” Edycje 2009, 2010, 2011, 2012.
 • 42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów z Deutsche Gesellschaft fur Neurochirurgie Międzynarodowy zjazd najlepszych neurochirurgów. Język: angielski.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS SZKOLENIA

Od zasobów, przez cele do zmiany i sukcesu. 

Chcesz znaleźć lepszą pracę, dotrzeć do nowych odbiorców i zwiększyć zysk poprzez bardziej skuteczną promocję własnej osoby. Odpowiedzią na te wymagania może być personal branding, czyli umiejętne budowanie własnej marki. Porównanie nazwiska do produktu wcale nie jest tak nowe, jak mogłoby się wydawać, wcześniej używano słowa reputacja. Sposoby jej budowania ciągle są podobne, zmieniają się natomiast narzędzia komunikowania. Dziś dużo łatwiej i szybciej można się pokazać światu, co nie oznacza wcale natychmiastowego sukcesu. Musisz być dobry w tym co robisz, opakowanie pozbawione wartościowego wnętrza, atrakcyjne będzie przez chwilę i nie obroni się na długą metę. Zawsze więc warto zaczynać od budowania jakości. Bądź ekspertem w tym, co robisz.

Żeby jednak nie zatrzymać się na etapie profesora, który ma wielką wiedzę, ale nie umie jej i siebie sprzedać, warto nauczyć się tego, jak kompleksowo budować swój wizerunek we współczesnym świecie. Trzeba umieć przyciągnąć uwagę i przekonać do siebie, kreując markę własną, czyli skojarzenia, które wywołuje Twoje nazwisko. Bo tu, podobnie jak w tradycyjnych produktach, te najsilniejsze marki są najwięcej warte, zarówno  w korporacjach jak i wolnych zawodach. Warto więc inwestować w siebie, w swój rozwój i promocję, zwróci się to szybciej, niż może się wydawać. Żeby w przyszłości osiągnąć cele jakie sobie stawiasz, zacznij już dzisiaj. Całość warto zacząć od określenia tego czym chcesz się zajmować, połączenia tego z wartościami ustalenia celu, określenia barier do pokonania i poszukania motywacji do działania. 

Następnie, pokażę Ci jak dotrzeć z Twoim przekazem do odpowiedniej grupy docelowej. Na tym szkoleniu poznasz też podstawy komunikacji z odbiorcami w sieci, typy potencjalnych użytkowników oraz najpopularniejsze serwisy społecznościowe i mechanizmy ich działania. Dowiesz się, jak budować profesjonalny i atrakcyjny dla konsumenta wizerunek, wykorzystując dostępne w sieci narzędzia. Zrozumiesz też czym tak naprawdę jest dress code. Nauczysz się, jak dobrze i profesjonalnie wyglądać w pracy oraz na służbowych spotkaniach. Zdobędziesz wiedzę na temat tego jak się zachowywać podczas mniej lub  bardziej oficjalnych spotkań. Zyskasz pewność siebie i będziesz umiał reagować odpowiednio w większości sytuacji biznesowych.

Czy wiesz?

 • jak ważna jest marka osobista?
 • jakie elementy składają się na Twoja markę osobistą?
 • jak zbudować skuteczną strategię rozwoju swojej marki?
 • jak, dzięki rozwijaniu marki osobistej, zacząć więcej zarabiać?
 • jak budować swój autorytet dzięki działaniom z zakresu personal branding?
 • jak silnie Twój wygląd wpływa na innych?
 • jak wykreować profesjonalny wizerunek w biznesie?
 • jak w kilka sekund za pomocą stroju przekazywać pożądane informacje na swój temat?
 •  
 • jak budować wiarygodność za pomocą zasad Dress Code?
 • jak w promowaniu siebie i swojej firmy wykorzystywać media społecznościowe? 
 • jak zaplanować skuteczną strategię promocji w mediach społecznościowych?
 • jak zachowywać się zgodnie z kanonem dobrych praktyk, nie tworząc wrażenia osoby sztucznej i – sztywnej?
 • jakie są najważniejsze zasady biznesowego savoir-vivre?

ale również

 • jak określić potencjał własnej marki?
 • jak określić realny cel strategii marketingowej?
 • czym wyróżnić się na tle konkurencji?
 • jak określić grupę docelową?
 • jak promować swoją markę w oparciu o Facebooka?
 • jak przygotować strategię promocji z wykorzystaniem Linkedin?
 • jak planować i budować kampanie reklamowe w serwisach społecznościowych?
 • jak skutecznie wykorzystać videomarketing w budowaniu wizerunku firmy?
 • jak reagować na sytuacje kryzysowe i komentarze?
 • jak odpowiednio dobrać ubrania, fryzurę, makijaż i biżuterię by budować pożądany wizerunek?

PO SZKOLENIU W ZAKRESIE MARKI OSOBISTEJ

Zaczniesz

 • wyróżniać się na tle konkurencji,
 • wykorzystywać swoje naturalne atuty, by budować profesjonalny wizerunek w świecie realnym oraz internecie,
 • świadomie wyznaczać cele zawodowe,
 • skutecznie wykorzystywać media społecznościowe w promowaniu siebie i swojej firmy,
 • mierzyć efekty i umiejętnie korygować swoje działania marketingowe w tychże mediach,
 • ubierać się stosownie do sytuacji biznesowych,
 • wywoływać lepsze wrażenie na swoich odbiorcach, pokazując się jako osoba godna zaufania i profesjonalna.

przestaniesz

 • wysyłać niespójne komunikaty dotyczące tego, kim jesteś i co oferujesz,
 • narzekać na to, że Twoja wiedza i doświadczenie są niezauważane i niedoceniane,
 • biernie czekać, aż ktoś Cię zauważy i doceni Twoje wysiłki i pracę,
 • wydawać pieniądze na nieskuteczny marketing,
 • bagatelizować siłę konsumentów we współczesnej rzeczywistości marketingowej,
 • popełniać błędy dotyczące wizerunku, które obniżają Twoją wiarygodność i wpływają na wywołanie negatywnego pierwszego wrażenia,
 • czuć się niezręcznie podczas bardzo formalnych spotkań biznesowych.

Rozwiniesz

 • umiejętność planowania kolejnych etapów w rozwoju swojej marki osobistej,
 • umiejętność przyciągania uwagi interesującej Cię grupy docelowej,
 • pewność siebie i poczucie własnej wartości pośród innych marek,
 • umiejętność definiowania celów marketingowych,
 • umiejętność budowania relacji biznesowych w serwisach społecznościowych,
 • umiejętność radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi,
 • wiedzę na temat automatyzmów oceniania, które sprawiają, że Twój strój i wygląd są tak silnymi komunikatami,
 • sieć swoich kontaktów biznesowych.

program szkolenia

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Jeśli w programie danego szkolenia nie ma bloku, na którym Ci zależy, dodam go, wykorzystując elementy innych projektów. Moje szkolenia są zawsze maksymalnie dopasowane do potrzeb klienta.

 • Personal branding – jak to działa?
 • Rozpoznanie barier – co Cię blokuje przed zmianą i sukcesem? To zdecydowanie najważniejszy ze wszystkich elementów tego szkolenia. Określimy, zwykle nieświadome bariery, które stoją Ci na drodze. 
 • Plan na pokonanie barier. 
 • Rozwój pewności siebie oraz oferowanie swojej osoby jako wartości.
 • Określenie Twoich wartości jako baza do pracy na celami. 
 • Twoje zasoby na polu zawodowym. 
 • Twoje cele w oparciu o wartości i zasoby. 
 • Jak stworzyć skuteczny plan realizacji? 
 • Biznesowa strategia marketingowa w oparciu o potrzeby, czyli jak na polu osobistym wykorzystać wiedzę z zakresu budowania komunikacji wielkich marek.
 • Potencjał Twojej marki, poszukiwanie wyróżników i grupa docelowa. 
 • Skuteczny marketing w mediach społecznościowych: Linkedin, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Tic Toc, YouTube. 
 • Motywacja w drodze do celu – skuteczne sposoby utrzymywania motywacji na wysokim poziomie. 
 • Kreowanie profesjonalnego wizerunku biznesowego. Poznanie zasad dress code.
 • Najważniejsze zasady savoir-vivre.
 • Przygotowanie dokładnego planu rozwoju marki osobistej.

miejsce i forma szkolenia

Formuła VIP. Bardzo mała grupa do 6 osób. Bardzo dużo praktyki. Wyjątkowe warunki i świetny catering.
Szkolenie odbywa się w naszej prywatnej sali szkoleniowej.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Kursy online