WYSTĄPIENIA I PREZENTACJE ONLINE

Warszawa

1900 PLN netto (1 osoba)

Grupa VIP do 6 osób

Marcin Mańka

Ponad 120 referencji od firm – Realne doświadczenie medialne i sceniczne – 20 lat – 3 szkoły psychologiczne, prawo i szkoła aktorska.

ZAPYTAJ O WYCENĘ DLA TWOJEJ FIRMY LUB KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Marcin Mańka

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze. 20 lat w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, TVP Info, Polsat.

Doświadczenie biznesowe i w pracy na stanowiskach managerskich (sprzedaż, relacje). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe.

Ponad 120 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin-Mańka-2

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY WYBÓR JEŚLI SZUKASZ SZKOLENIA Z TEGO TEMATU

PONAD 120 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.
 • Właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo.

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU EVENTÓW - wybrane wydarzenia

 • „Czech and Polish Business Mixer – Karlovy Vary International Film Festival” Spotkanie premierów i biznesu. Język: angielski.
 • „Airtec Frankfurt – International Trade Fair for Aerospace Suppliers” Czołowe na świecie targi rozwiązań dla lotnictwa. „Get together evening”. Język: angielski.
 • 90 Międzynarodowy Kongres EOS Największe europejskie spotkanie ortodontów, organizowane każdego roku w innym kraju. 5 lat przygotowań, 2500 uczestników z 72 krajów. Język prowadzenia: angielski.
 • „Future Internet Week” Jedna z najważniejszych konferencji podczas prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Język: angielski.
 • Uruchomienie pierwszej sieci 5G w Polsce T-Mobile. Historyczny moment, wielu ważnych gości z Polski i ze świata. Język: angielski.
 • „Coca- Cola Leadership Conference 2017” Gigantyczna konferencja dla firmy Coca-Cola HBC. Język: angielski.
 • „Konferencje Discovery Channel” Prowadzenie spotkań z największymi gwiazdami Discovery Channel, między innymi: Bear Gryll czy, magik Dynamo. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa europejskiego Konkursu „Discover e-volunteering” Wydarzenie zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, wpisujące się w Program obchodów prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W konkursie brały udział organizacje z 19 państw UE. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa Konkursu „Dobroczyńca Roku 2011” Konkurs dla biznesowej elity naszego kraju.
 • Koncerty finałowe ogólnopolskiej akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” Edycje 2009, 2010, 2011, 2012.
 • 42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów z Deutsche Gesellschaft fur Neurochirurgie Międzynarodowy zjazd najlepszych neurochirurgów. Język: angielski.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS SZKOLENIA

Rozwój technologiczny, współpraca międzynarodowa i w ogromnym stopniu  pandemia sprawiły, że zmienia się też forma prowadzenia spotkań, wystąpień czy prezentacji biznesowych. Ze względu na sytuacje ogromna cześć tego typu aktywności przeniosła się do internetu. Oczywiście praca zdalna i spotkania online znane były już wcześniej, jednak to co wydarzyło się przez kilka miesięcy na początku 2020 roku zmieniło proporcje. Dla przykładu z platformy do spotkań online ZOOM w grudniu 2019 roku, korzystało w szczycie ok 10 mln użytkowników dziennie, w marcu 2020 roku już 200 mln, pod koniec maja 2020 roku ok 300 mln i rośnie. Bardzo duży wzrost liczby użytkowników notuje też Microsoft Teams. Czy tak już zostanie? Trudno powiedzieć, bez wątpienia jednak okazało się, że ta forma współpracy też może być skuteczna i bardzo przydatna. Nowa sytuacja to tez nowe wymagania, wystąpienia i prezentacje online wyglądają inaczej niż te klasyczne w kontakcie bezpośrednim. Wymagają od osób prowadzących innego podejścia, trudniej zaangażować uczestników i utrzymać ich uwagę, Zmiana środowiska i formy pracy, to też spora ilość stresu. Nowe okoliczności, nawet jeśli mamy spore doświadczenie w wystąpieniach, mogą prowadzić do tremy. Nie bardzo wierzę osobom, które mówią, że nie odczuwają w ich trakcie żadnego spięcia, choć takie oczywiście też można znaleźć. Prawda jest jednak taka, że wystąpienia publiczne znajdują się na samym szycie listy rzeczy, które stresują nas najbardziej w codziennej pracy. W trakcie tego szkolenia zajmiemy się rozwojem umiejętności z zakresu prowadzania spotkań, wystąpień i prezentacji online. Zaczniemy od tego jak radzić sobie ze zmianą i stresem spowodowanym nowymi wymaganiami, później tym jak w takich okolicznościach budować pewność siebie. Kolejny krok to opanowanie zasad komunikacji online. Zajmiemy się też tym jak zdobyć i utrzymać uwagę uczestników a także aspektami technicznymi.

Na tym szkoleniu nauczysz się tego, jak prowadzić ciekawe i angażujące, bardziej naturalne i bardziej wiarygodne wystąpienia online. Program pełny jest praktycznych wskazówek wynikających z wieloletniego doświadczenia z pracy w ogólnokrajowych mediach (np. TVP 1, POLSAT, Radio ZET).

Czy wiesz?

 • jak budować swój profesjonalny wizerunek podczas wystąpienia w telewizji czy radiu?
 • jak budować własną wiarygodność?
 • jak zadbać o spójność przekazu?
 • jak przekonać innych do siebie?
 • jak budować autorytet, pewność siebie i zaufanie?
 • jak utrzymać uwagę odbiorców?

ale również

 • jak świadomie wykorzystać efekt pierwszego wrażenia?
 • jak zapanować nad głosem?
 • jak opanować tremę i obniżyć stres?
 • jak reagować na trudne, zaskakujące pytania?
 • jak nie dać się sprowokować?
 • jak dobrze dopasować Dress code do charakteru i specyfiki wystąpienia?

Jeśli chcesz nauczyć się sztuki prowadzenia wystąpień oraz prezentacji online, doskonaląc przy tym swój wizerunek, weź udział w szkoleniu, dzięki któremu

Zaczniesz

 • wykorzystywać cały swój potencjał podczas prezentacji,
 • czuć się pewnie w roli prezentera w środowisku online,
 • skutecznie przyciągać uwagę swoich odbiorców, mimo komunikacji na odległość,

przestaniesz

 • sabotować swoje działania podczas prezentacji online,
 • martwić się zmianą formy prowadzenia spotkań i tym, że jest to trudniejsze,
 • poddawać się tremie w nowej sytuacji.

Rozwiniesz

 • umiejętności dotyczące skutecznych wystąpień biznesowych i sprzedażowych online,
 • umiejętność przekonywania do swoich pomysłów i opinii,
 • umiejętności związane z komunikacją werbalną, prajęzykową i niewerbalną w środowisku online.

program szkolenia

 • Specyfika wystąpień i prezentacji online.
 • Najważniejsze zasady psychologii komunikacji online.
 • Odkrycia psychologii kognitywnej a skuteczna komunikacja online.
 • „Zapinamy pasy”, czyli jak przygotować swoją psychikę na zmianę środowiska pracy i nową formę prowadzenia wystąpień. Blok przygotowany w oparciu o założenia terapii ACT (Acceptance and Commitment Therapy)
 • Naturalność i budowanie pewności siebie w trakcie wystąpień online – umiejętność bycia sobą i budowanie spójności przekazu.
 • Trzy poziomy wpływu w komunikacji interpersonalnej online. Blok opracowany w oparciu o psychologię komunikacji, psycholingwistykę i socjolingwistykę.
 • Osobowość i jej typy – jak komunikować się z różnymi typami osobowości, jak interpretować zachowania słuchaczy w komunikacji online.
 • Podstawy autoprezentacji w środowisku online. Blok opracowany w oparciu o odkrycia psychologii wpływu społecznego.
 • Efekt pierwszego wrażenia- jego znaczenie w środowisku online.
 • Wystąpienia publiczne/prezentacje – techniczna część pracy (ZOOM, Microsoft Teams.)
 • Zasady przygotowania prezentacji, czyli co i jak prezentować w oparciu o doniesienia psychologii kognitywnej.
 • Techniki improwizacji.
 • Sposoby na utrzymanie uwagi widza.
 • Praktyka zachowania przed kamerą.
 • Podstawy storytellingu w prezentacjach, o tym jak wykorzystać sztukę budowania opowieści do wzbudzania emocji.
 • Podstawy perswazji – sposoby wywierania wpływu w trakcie wystąpień online.
 • Dobór odpowiedniego Dress Code do sytuacji – sposób na budowanie wizerunku.
 • Osobisty program rozwoju w oparciu o techniki i narzędzia coachingowe.

miejsce i forma szkolenia

Formuła VIP. Bardzo mała grupa do 6 osób. Bardzo dużo praktyki. Wyjątkowe warunki i świetny catering.
Szkolenie odbywa się w naszej prywatnej sali szkoleniowej.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Szkolenia online