Prawdziwy mężczyzna

o tym, czy siła wyklucza wrażliwość

Warszawa

1900 PLN netto (1 osoba)

Grupa VIP do 6 osób

Marcin Mańka

Ponad 120 referencji od firm – Realne doświadczenie medialne i sceniczne – 20 lat – 3 szkoły psychologiczne, prawo i szkoła aktorska.

ZAPYTAJ O WYCENĘ DLA TWOJEJ FIRMY LUB KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Marcin Mańka

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie.

Wykształcenie psychologiczne (3 szkoły) i prawnicze. 20 lat w roli prezentera m. in. Radio ZET, TVP 1, TVP Info, Polsat.

Doświadczenie biznesowe i w pracy na stanowiskach managerskich (sprzedaż, relacje). Prowadzenie międzynarodowych eventów i konferencji. Bardzo bogate doświadczenie szkoleniowe.

Ponad 120 listów referencyjnych od największych światowych korporacji takich jak Coca-Cola, Oriflame czy PWC.

Marcin-Mańka-2

PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZY WYBÓR JEŚLI SZUKASZ SZKOLENIA Z TEGO TEMATU

PONAD 120 IMIENNYCH LISTÓW REFERENCYJNYCH

PWC

Współpracowaliśmy z Panem Marcinem przy projektach z zakresu kompetencji miękkich w biznesie. Szkolenia były dopasowane do potrzeb uczestników i inspirujące. Łączy on podejście praktyczne z dużą wiedzą psychologiczną, świetnie utrzymuje uwagę, co przekłada się na zadowolenie i wyniki.

Joanna Kucharczyk-Capiga
Academy Manager
PriceWaterhouseCoopers

ORLEN

Szkolenie z Marcinem jest doskonałym dowodem, że nauka, to też świetna zabawa, która zaowocuje w przyszłości. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Nasze podziękowanie dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. Polecamy Pana Marcina jako odpowiedzialnego i rzetelnego partnera.

 Bogdan Kijek
Prezes Zarządu
GRUPA ORLEN – CENTRUM EDUKACJI

COCA-COLA

Szkolenie z Marcinem to dobrze zainwestowany czas: praktyczne podpowiedzi, doświadczanie sytuacji, przyjazna atmosfera sprzyjająca nauce.

Elżbieta Makselon-Drabczyk
Dyrektor ds. Zarządzania Talentem
Coca-Cola HBC Polska

KCR

Coaching z Marcinem to niezwykła podróż w głąb siebie – tam gdzie rozpoczyna się rozwój. Każde spotkanie było niezwykle wartosciowe, inspirujące, rozwijajace, zaskakujące absolutnie polecam i żałuję, że to już koniec.

Aleksandra Salawa
Global Director of Patient Recruitmant Solutions
CURANDUS sp. Zoo

Slovakia Lotte Chemical

Marcin jest coachem z ogromnym wyczuciem ludzi i biznesu. Jest również bardzo inspirujący. Zdecydowanie rekomenduję jego usługi.

 Maciej Kiepurski
Sales Manager Poland, Hungary, the Czech Republic
Slovakia Lotte Chemical

Streetcom

Marcin jest jedną z tych osób, która zaraża pozytywną energią i pasją, zachęcając swoje otoczenie do podjęcia działań i przekraczania swoich ograniczeń. Pomógł mi odnaleźć równowagę miedzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Wojtek Zdunek
Global Sales Manager
Streetcom

STRABAG

Polecam szkolenia Marcina. Ma praktyczną i psychologiczną wiedzę oraz inspirujące podejście, stawia dużo wyzwań a jednocześnie pokazuje, że możesz więcej niż myślałeś.

Piotr Miler
Dyrektor Pionu Rachunkowości Finansowej
BRVZ Sp. z o.o.
Spółka Koncernu STRABAG SE

Drutex S.A.

Pan Marcin Mańka jest profesjonalistą i wyjątkowym człowiekiem. Potrafi doskonale budować atmosferę spotkania, a jego zdolności komunikacyjne i interpersonalne są ze wszech miar wyjątkowe.

Adam Leik
Marketing Director
Drutex S.A.

Naspers

Marcin to świetny coach – od pierwszego spotkania zbudował szczególną więź, dzięki której spojrzałem w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewał. Z pewnością przyczyniła się do tego luźna i przyjacielska atmosfera jaka wypełniała każde nasze spotkanie. A do tego zawsze duża dawka humoru! Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Marcinem i zdecydowanie polecam zainteresowanym profesjonalnym coachingiem!

Pawel Gawronski
Finance Manager
Prosus Group and Naspers

DOŚWIADCZENIE I WYKSZTAŁCENIE

 • Wykształcenie: psychologia, prawo, szkoła treningu psychologicznego, międzynarodowy certyfikat coach icf, roczny kurs aktorski, w trakcie doktoratu
 • prowadzenie projektów szkoleniowych i doradczych dla największych firm, współpraca z międzynarodowymi firmami konsultingowymi na polu HR, a także prowadzenie wielu prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe i gospodarcze,
 • przeprowadził unikalne w skali światowej badania, które pokazały, że wizerunek pracownika przekłada się na postrzeganie firmy,
 • ponad 20 lat doświadczenia w pracy w mediach – prasie, radiu (Radio ZET, Roxy FM, Radiostacja), a przede wszystkim w telewizji (TVP 1, TVP Info, Polsat, TVN), Obecnie – współprowadzący Studio LOTTO, oraz juror w programie Polsatu Make Me Over – Wielka Zmiana, ekspert psycholog w programach telewizyjnych między innymi Pytanie na Śniadanie,
 • praca w działach sprzedaży na stanowiskach managerskich.
 • Właściciel firmy szkoleniowej oraz firmy zajmującej się produkcją eventów oraz materiałów foto i wideo.

DOŚWIADCZENIE MEDIALNE

 • Ekspert psycholog w programach telewizyjnych, między innymi Pytanie na Śniadanie
 • Juror/ekspert wizerunkowy w programie Make Me Over – Wielka Zmiana (Polsat)
 • Prowadzący Studia Lotto
 • Prezenter w Radiu Zet
 • Prezenter w Telewizji TTV – program „Pogodny Poranek”
 • Prezenter w TVP 1 (programy „Za kulisami jedynki”, „Wypasiona zima”, „Quadrans Qltury”, „Studio oprawy TVP1”)
 • Prowadzenie studia festiwalowego Opole 2009
 • Lektor – Telewizja Polska S.A., TVN Warszawa
 • Prezenter w Radiu Roxy FM
 • Prezenter w Telewizji Polsat (programy Quizmania, Halo Kasa).

DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU EVENTÓW - wybrane wydarzenia

 • „Czech and Polish Business Mixer – Karlovy Vary International Film Festival” Spotkanie premierów i biznesu. Język: angielski.
 • „Airtec Frankfurt – International Trade Fair for Aerospace Suppliers” Czołowe na świecie targi rozwiązań dla lotnictwa. „Get together evening”. Język: angielski.
 • 90 Międzynarodowy Kongres EOS Największe europejskie spotkanie ortodontów, organizowane każdego roku w innym kraju. 5 lat przygotowań, 2500 uczestników z 72 krajów. Język prowadzenia: angielski.
 • „Future Internet Week” Jedna z najważniejszych konferencji podczas prezydencji Polski w Unii Europejskiej. Język: angielski.
 • Uruchomienie pierwszej sieci 5G w Polsce T-Mobile. Historyczny moment, wielu ważnych gości z Polski i ze świata. Język: angielski.
 • „Coca- Cola Leadership Conference 2017” Gigantyczna konferencja dla firmy Coca-Cola HBC. Język: angielski.
 • „Konferencje Discovery Channel” Prowadzenie spotkań z największymi gwiazdami Discovery Channel, między innymi: Bear Gryll czy, magik Dynamo. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa europejskiego Konkursu „Discover e-volunteering” Wydarzenie zamykające obchody Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, wpisujące się w Program obchodów prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. W konkursie brały udział organizacje z 19 państw UE. Jezyk: angielski.
 • Gala Finałowa Konkursu „Dobroczyńca Roku 2011” Konkurs dla biznesowej elity naszego kraju.
 • Koncerty finałowe ogólnopolskiej akcji „Tornister Pełen Uśmiechów” Edycje 2009, 2010, 2011, 2012.
 • 42 Zjazd Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów z Deutsche Gesellschaft fur Neurochirurgie Międzynarodowy zjazd najlepszych neurochirurgów. Język: angielski.

WYKŁADY, SZKOLENIA I COACHING

Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich, coach i prezenter w tak unikalny sposób łączę profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Prowadzę znakomicie oceniane wykłady i szkolenia, zarówno dla firm małych i średnich jak i największych światowych korporacji.

OPIS SZKOLENIA

To prawda –  nie musimy rodzić, ciągle łatwiej nam pokonywać kolejne szczeble kariery zawodowej, generalnie lepiej zarabiamy i to o nas zwykło się mówić głowa rodziny, pytanie tylko jakim kosztem, bo o tym mówi się mniej. Bycie mężczyzną nie jest łatwe. Ciążą na nas spore oczekiwania wynikające z przynależności do określonej kultury i społeczeństwa. Musimy być silni, nie możemy okazywać wrażliwości ani słabości, choć dla sporej części ludzi u faceta to pewnie jedno i to samo. Gdy inni upadają, my niewzruszeni idziemy dalej. Jeśli upadniemy, szybko się podnosimy, tak po prostu, prawie bez wysiłku. Niczym egzekutorzy życia, maszyny do wygrywania, do osiągania, utrzymywania i zarabiania. Problem w tym, że nie jesteśmy jednak maszynami, że w naszych wnętrzach biją serca, wypełnione emocjami tak samo, jak  kobiece. Potrzebujemy bliskości, ciepła i miłości. Kochamy, płaczemy, wzruszamy się i zachwycamy, niestety bardzo często po cichu, gdzieś w środku, bo facet pokazujący emocje, łzy, to przecież nie facet – to „baba”. Jak taki ktoś ma obronić swoją rodzinę przed „wilkami”? A może jednak istnieje złoty środek? Może da się to wszystko jakoś połączyć i może wrażliwość jest siłą, a słabi są Ci, którzy od emocji uciekają, bo nie są w stanie ich unieść i przeżyć.

Podczas tego szkolenia zajmiemy się odpowiedzią na pytanie, gdzie pośród tych prostych schematów, rodem z westernów i filmów o Rambo, jest miejsce na wyrażanie siebie, na okazywanie uczuć i dostęp do swojej wrażliwej strony. Wspólnie przełamiemy panujące w nas samych stereotypy, ucząc się tego, jak w pełni być sobą. Proces zmiany wzorców w społeczeństwie zajmie niestety dużo więcej czasu. W męskim gronie porozmawiamy na pozornie niemęskie tematy. Spróbujemy dotrzeć do swoich emocji, potrzeb i pragnień. Na nowo odkryjemy naszą wrażliwość, budując na niej swoją siłę – siłę prawdziwego mężczyzny.

Czy wiesz?

 • jak odkryć to, kim naprawdę jesteś?
 • jak być bliżej swoich emocji?
 • w jaki sposób połączyć autorytet i wrażliwość?
 • jak wyjść ze skorupy społecznych oczekiwań?
 • w jaki sposób wyrażać prawdziwego siebie nie tracąc na autorytecie?
 • jak korzystać ze swoich naturalnych atutów, by budować pożądane wrażenie na innych?
 • jak poprzez rozumienie i wyrażanie emocji zadbać o swoje zdrowie?
 • jak skutecznie rozwijać poczucie własnej wartości?
 • jak nauczyć się akceptować i doceniać te strony swojej osobowości, których się wstydzisz i które uznajesz za mało męskie?
 • jak w kilka sekund za pomocą wyglądu i zachowania przekazywać pożądane informacje na swój temat?
 • jak dzięki zadbaniu o swoje wnętrze poprawić relacje z partnerką, przyjaciółmi czy rodziną?
 • jak wykorzystać wiedzę na temat psychologii społecznej w procesie budowania autorytetu?
 • jak wykorzystać wiedzę na temat mechanizmów komunikacji interpersonalnej w drodze do spełnienia na gruncie zawodowym i prywatnym?

ale również

 • jak poczucie wartości wpływa na postrzeganą atrakcyjność?
 • jak dzięki wrażliwości budować wartościowe relacje?
 • jak wrażliwość i zrozumienie dla własnych emocji wpływają na Twój wizerunek?
 • jak radzić sobie z własnymi emocjami, by budować naturalny wizerunek silnego i wrażliwego faceta?
 • jak podkreślać swoje mocne strony?
 • jak zaakceptować cechy, których zmienić nie możesz?
 • jak ocenić wpływ Twojego otoczenia na to, jak się czujesz?
 • jak rozpoznać wewnętrznego krytyka?
 • jak budować wiarygodność za pomocą zasad Dress Code?
 • jak dobrać ubrania, by świetnie wyglądać?
 • jak umiejętnie zestawiać kolory i desenie ze sobą?

JEŚLI CHCESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ NA TO, JAK BUDOWAĆ AUTORYTET NIE REZYGNUJĄC Z TEGO KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ, ZAPRASZAM NA SZKOLENIE, PO KTÓRYM

Zaczniesz

 • świadomie budować autentyczny wizerunek silnego i wrażliwego mężczyzny,
 • dostrzegać swoje mocne strony i akceptować ograniczenia,
 • rozumieć, jak działa Twój wewnętrzny głos krytyczny i skutecznie go obezwładniać.

przestaniesz

 • popełniać błędy dotyczące wyglądu i zachowania, które obniżają Twoją wiarygodność i wpływają na wywołanie negatywnego pierwszego wrażenia,
 • myśleć, że siła i wrażliwość się wykluczają,
 • myśleć, że to kim jesteś głęboko w środku nie warte jest pokazywania.

Rozwiniesz

 • poczucie własnej wartości i akceptację dla wszystkich stron swojej osobowości,
 • świadomą męskość i umiejętność opierania się na naturalnych zasobach,
 • skuteczność w osiąganiu wyznaczonych sobie celów i naturalną swobodę w kontaktach z ludźmi.

program szkolenia

 • Teoria życiowego sukcesu – inteligencja emocjonalna.
 • Emocje i świadomość procesu, czyli pierwszy krok do przejęcia kontroli.
 • Narzędzia pracy z emocjami (w oparciu o założenia terapii ACT).
 • Poznawczy sabotaż samooceny, czyli tajemnica, którą ukrywasz sam przed sobą.
 • Sztuka kopania leżącego, czyli wewnętrzny monolog krytyczny – autor naszych kompleksów.
 • Uruchomienie praw do swoich potrzeb – podstawa budowania poczucia własnej wartości.
 • Wrażliwość, jak być bliżej swoich emocji, a dzięki temu budować wartościowe relacje.
 • Narzędzia budowania zdrowych granic w relacjach i komunikacji, czyli postawa asertywna.
 • Elementy wizerunku prawdziwego faceta.
 • Autoprezentacja prawdziwego faceta w oparciu o odkrycia psychologii wpływu społecznego.
 • Osobisty program rozwoju w oparciu o techniki i narzędzia coachingowe.

miejsce i forma szkolenia

Formuła VIP. Bardzo mała grupa do 6 osób. Bardzo dużo praktyki. Wyjątkowe warunki i świetny catering.
Szkolenie odbywa się w naszej prywatnej sali szkoleniowej.

Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub zapisać swoich pracowników?

Zadzwoń: +48 693 425 350

Napisz: marcin@marcinmanka.com

Regulamin Polityka cookies© Marcin Mańka 2022

Szkolenia online