Marcin_Manka_Voyo_Final

„Dopóki nie uczynisz nieświadomego – świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem.”.
Carl Gustav Jung

Robię profesjonalne szkolenia… fajniej. 😉

SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz specyfiki ich branży opracowuję dopasowane szkolenia otwarte i zamknięte.

Prowadzenie prestiżowych eventów (rangi europejskiej i światowej), w tym międzynarodowe spotkania premierów, naukowe, gospodarcze, rozrywkowe.

Emocjonalny Kompas 2.0 to prawdopodobnie najszybszy najpełniejszy i najlepszy sposób na poprawę jakości Twojego życia, usprawnienie umiejętności komunikacyjnych, większe zadowolenie z życia zawodowego i prywatnego, lepsze zdrowie i relacje, poprawę umiejętności wyznaczania celów oraz znalezienie motywacji do ich realizacji. 

Coaching to proces, który pomaga wybrać to, co dla Ciebie najlepsze. Sprawia, że sam znajdujesz rozwiązania i zamieniasz je na działanie.

Wykład daje sporą dawkę przydatnej wiedzy, a także inspiruje do zmiany. Jest doskonałym uzupełnieniem różnego rodzaju spotkań firmowych.
 

Wideoszkolenia to genialny sposób na naukę. Dlaczego? Bo uczysz się tam gdzie chcesz, kiedy chcesz i jak długo chcesz.


W ofercie wiele profesjonalnych testów psychologicznych adresowanych zarówno do osób prywatnych i do biznesu. Szczególne znaczenie mają w terapii, rozwoju osobistym oraz na polu zawodowym jako narzędzie określania stanu faktycznego, definiowania potrzeb rozwojowych w organizacji, czy też narzędzia rekrutacyjne.

przykładowe referencje

Kursy online